Klaudia Halejcio
Fot. Instagram@klaudiahalejcio
VIVA! Tylko u nas

Klaudia Halejcio wróciła z wakacji zupełnie odmieniona. Jak wam się podoba?

Marta Cieplak 12 stycznia 2018 12:30
Klaudia Halejcio
Fot. Instagram@klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio kilka dni temu wróciła z wakacji na Zanzibarze i już zdążyła opublikować zdjęcie z najnowszej sesji zdjęciowej, gdzie prezentuje się w zupełnie nowym looku. Wygląda bardzo elegancko i do złudzenia przypomina... Kim Kardashian!

Metamorfoza Klaudii Halejcio

Aktorka przez wiele lat kojarzona była z długimi i bardzo długimi włosami, dlatego zaskoczyła fanów prezentując kilkanaście dni temu na Instagramie zdjęcia w cięciu na boba. Ale zdecydowana większość komentarzy mimo wszystko była bardzo pozytywna – fani rozpływali się w zachwytach. W lekko falujących, naturalnie układających się włosach Halejcio wyglądała bardzo młodo i dziewczęco. Za to w nowej stylizacji – ultraprostych włosach i mocniejszym makijażu prezentuje się bardzo sexy! Pod fotką są hashtgi informujące, że za fryzurę (jak zawsze) odpowiada fryzjer gwiazd, Kajetan Góra. Można też się domyślać, że aktorka szykuje dla swoich fanów tutorial makijażowy! Czyżby rzeczywiście szła śladami Kim?

 

Ja Wam się podoba?

Fani aktorki są zachwyceni – pod zdjęciem jest już ponad 260 komentarzy i wszystkie pozytywne! Trwa tylko między nimi dyskusja, do kogo Hajecio jest bardziej podobna – do Kim Kardashian czy Kleopatry. Jak jest waszym zdaniem?

 

Zobacz także: Moda na selfie #nomakeup trwa! Tym razem bez makijażu pokazała się Karolina Szostak!

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?