Metamorfoza Klaudii Halejcio
Fot. Instagram@klaudiahalejcio
Metamorfozy gwiazd

Klaudia Halejcio zaskoczyła fanów nową fryzurą!

Większość z nich była... rozczarowana. Zobacz, dlaczego!

Marta Cieplak 16 listopada 2018 12:15
Metamorfoza Klaudii Halejcio
Fot. Instagram@klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio jest raczej wierna swojemu wizerunkowi i bardzo rzadko go zmienia. Na początku tego roku odważyła się jedynie na obcięcie włosów na long bob, dzięki czemu została porównana do Kim Kardashian! Teraz jednak wygląda na to, że w końcu zaszalała. I jest nie do poznania w blond włosach!

Klaudia Halejcio blondynką?

Do tej pory największa zmiana w kolorze włosów Klaudii Halejcio to pasemka i ewentualnie ombre. Ale to się zmieniło! Aktorka wrzuciła właśnie na swój Instagram zdjęcie w blond włosach. Podpisała je: „A może zmiana? 💇🏻‍♀️ blond?👩🏼 Co myślicie? 😃 tak ✅ nie ❎ ??? 😁🤔 #blondehair #blonde #eyemakeup #eyeshadow #hairstyle #haircolor #haircut #hairstyles #beauty #makijaz @pracownia_makijazu #metamorfoza #lashes #zmiany #princess 😘”.

Można więc przypuszczać, że albo przymierza się do zmiany i założyła perukę, albo faktycznie zdecydowała się na totalną metamorfozę! Trzeba przyznać, że w blondzie jej do twarzy. Większość fanów komentując zdjęcie uznało jednak, że ciemniejszy odcień bardziej do niej pasuje.W ciemnych lepiej-naturalniej”, „Brąz zdecydowanie!😉”, „Nieeeeeee :P”, „Klaudia jesteś piękna kobietą i we wszystkim Ci ładnie ale... nie blond nie,zdecydowanie zostań w swoim kolorze ;-) :*”, „Pięknej kobiecie we wszystkim ładnie, ale do Pani urody to poprzedni kolor ciemny to petarda. Blond nie”.

Ale były też osoby, których blond zachwycił: „Ślicznie wyglądasz 😊”, „Wielka zmiana, ale cudowna zmiana 😍Prześlicznie wyglądasz Klaudia ❤️”, „Ślicznie !❤️”. A Wam w którym kolorze bardziej się podoba? 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.