Klaudia Halejcio w żółtym sweterku patrzy w obiektyw
Fot. Instagram @klaudiahalejcio
O tym się mówi

Klaudia Halejcio pokazała nagi ciążowy brzuszek tuż przed rozwiązaniem!

Na nietypowym kolażu zdjęć dokładnie widać, jak jej ciało zmieniło się w ciągu ostatnich miesięcy!

Marta Cieplak 2 kwietnia 2021 16:30
Klaudia Halejcio w żółtym sweterku patrzy w obiektyw
Fot. Instagram @klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio to aktorka, które pierwsze kroki na scenie stawiała już w wieku 4 lat! Regularnie można oglądać ją w znanych polskich serialach oraz na wielkim ekranie – ostatnio zagrała W Nieszczęścia chodzą parami i w Gierku, na którego premierę wszyscy czekamy z niecierpliwością. Teraz jednak aktorka skupia się na zupełnie nowej roli – niedługo zostanie mamą. To już dziewiąty miesiąc! Gwiazda dość chętnie pokazuje ciążowy brzuszek na Instagramie, na którym obserwuje ją już 420 tysięcy osób, ale teraz zrobiła nietypowe zestawienie fotografii, na których jest ubrana w tą samą stylizację co przed ciążą. Różnica jest ogromna! Sami zobaczcie, jak w ostatnich miesiącach zmieniło się jej ciało!

Klaudia Halejcio eksponuje nagi ciążowy brzuszek

Klaudia Halejcio we wrześniu 2020 roku świętowała swoje 30 urodziny, a w walentynki 2021 ogłosiła światu, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Kim jest partner i ojciec maleństwa? Nie wiadomo o nim zbyt wiele, tylko tyle, ile gwiazda zdradziła na swoim Instagramie:

„To prawda, pojawił się w moim życiu ktoś dla mnie ważny. Ma na imię Oskar. Znajomi żartują, że mogę już kończyć karierę aktorską, bo już swojego Oscara zdobyłam. Chociaż to tak naprawdę to on zdobył mnie. Poznaliśmy się przez wspólnego znajomego. Oskar jest biznesmenem i z dużym powodzeniem działa w branży internetowej.  Więcej nie zdradzę, ale pewnie wkrótce dowiecie się więcej, bo mamy również wspólne plany biznesowe” powiedziała.

Klaudia Halejcio świętuje 30. urodziny na greckiej wyspie! 

Para jest bardzo szczęśliwa, a aktorka jest przez ukochanego rozpieszczana do granic możliwości. Warto tu tylko wspomnieć, że na urodziny dostała od Oskara Mercedesa GLC Coupe o wartości około 200000 zł, a także wycieczkę do luksusowego hotelu na greckiej wyspie Zakynthos!

Teraz skupiają się na ostatnich miesiącach tylko we dwoje i przygotowują się na rychłe przyjście na świat maluszka. Aktorka chętnie pokazuje swój brzuszek w różnych stylizacjach.

Zaglądamy do nowego mieszkania Klaudii Halejcio!

Teraz Klaudia Halejcio poszła jeszcze o krok dalej i odtworzyła zdjęcie sprzed kilku miesięcy w kusych szortach i białym t-shircie. Na pierwszej fotografii widać jak umięśniony miała brzuch przed ciążą! Na zdjęciu obok, zrobionym aktualnie, widać natomiast mocno zaokrąglony brzuszek i pełne piersi. Jednak jak na ostatni miesiąc ciąży musimy przyznać, że aktorka wygląda fenomenalnie!

Fani nie mogą się nachwalić jej wyglądu i zasypują ją komplementami:

Wyglądasz jak milion dolarów! Sexi Mami

Pięknie v przepięknie

Najpiękniejsza metamorfoza ever! 😍

Z brzusiem promieniejesz😍😍🔥🔥

Zdecydowanie piękniejsza ❤️

My się z nimi zgadzamy w 100%! 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.