Klaudia Halejcio w żółtym sweterku patrzy w obiektyw
Fot. Instagram @klaudiahalejcio
O tym się mówi!

Klaudia Halejcio dumnie pokazała bliznę po cesarskim cięciu!

„Moje ciało tyle wytrzymało”

Aleksandra Frankowska 18 czerwca 2021 12:27
Klaudia Halejcio w żółtym sweterku patrzy w obiektyw
Fot. Instagram @klaudiahalejcio

Klaudia Hajcio niedawno po raz pierwszy została mamą. Aktorka nie ukrywa, że obecny czas jest dla niej szczególnie ważny i spełniło się jedno z jej największych marzeń. Na swoim Instagramie Halejcio dzieli się wyjątkowymi zdjęciami z pierwszych tygodni życia córeczki, a fotografia, którą opublikowała niedawno zawojowała internet. Na zdjęciu Halejcio leży z córeczką i pokazuje bliznę po cesarskim cięciu, nawiązując do piosenki Ewy Farny.

Czytaj też: Klaudia Halejcio pokazała wózek dla Nel za ponad osiem tysięcy złotych!

Klaudia Halejcio pokazała bliznę po cesarskim cięciu

Raptem 2 tygodnie minęły, odkąd Klaudia Halejcio została mamą małej Nel. Zakochana w dziewczynce mama regularnie publikuje zdjęcia uroków macierzyństwa, jednak jej najnowszy post wzbudził największe zainteresowanie wśród fanów. Chociaż Halejcio nie pokazuje twarzy maleństwa, to na zdjęciu pozuje właśnie z córeczką, a na brzuchu widoczną ma bliznę po cesarskim cięciu.

Halejcio pozuje w samej bieliźnie, a do jej piersi przytulona leży mała Nel. Blizna jest wyraźnie zarysowana na dole brzucha aktorki. Pod zdjęciem pojawił się cytat z najnowszej piosenki Ewy Farny.

Moje ciało tyle wytrzymało.

Zdjęcie wywołało ogromne poruszenie w sieci. Komentarze zostawili między innymi Sonia Bohosiewicz i Patrycja Kazadi, które komplementowały Halejcio za ogrom siły i niesamowity przekaz, który niesie fotografią. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.