Klaudia Halejcio w żółtym sweterku patrzy w obiektyw
Fot. Instagram @klaudiahalejcio
O tym się mówi!

Klaudia Halejcio dumnie pokazała bliznę po cesarskim cięciu!

„Moje ciało tyle wytrzymało”

Aleksandra Frankowska 18 czerwca 2021 12:27
Klaudia Halejcio w żółtym sweterku patrzy w obiektyw
Fot. Instagram @klaudiahalejcio

Klaudia Hajcio niedawno po raz pierwszy została mamą. Aktorka nie ukrywa, że obecny czas jest dla niej szczególnie ważny i spełniło się jedno z jej największych marzeń. Na swoim Instagramie Halejcio dzieli się wyjątkowymi zdjęciami z pierwszych tygodni życia córeczki, a fotografia, którą opublikowała niedawno zawojowała internet. Na zdjęciu Halejcio leży z córeczką i pokazuje bliznę po cesarskim cięciu, nawiązując do piosenki Ewy Farny.

Czytaj też: Klaudia Halejcio pokazała wózek dla Nel za ponad osiem tysięcy złotych!

Klaudia Halejcio pokazała bliznę po cesarskim cięciu

Raptem 2 tygodnie minęły, odkąd Klaudia Halejcio została mamą małej Nel. Zakochana w dziewczynce mama regularnie publikuje zdjęcia uroków macierzyństwa, jednak jej najnowszy post wzbudził największe zainteresowanie wśród fanów. Chociaż Halejcio nie pokazuje twarzy maleństwa, to na zdjęciu pozuje właśnie z córeczką, a na brzuchu widoczną ma bliznę po cesarskim cięciu.

Halejcio pozuje w samej bieliźnie, a do jej piersi przytulona leży mała Nel. Blizna jest wyraźnie zarysowana na dole brzucha aktorki. Pod zdjęciem pojawił się cytat z najnowszej piosenki Ewy Farny.

Moje ciało tyle wytrzymało.

Zdjęcie wywołało ogromne poruszenie w sieci. Komentarze zostawili między innymi Sonia Bohosiewicz i Patrycja Kazadi, które komplementowały Halejcio za ogrom siły i niesamowity przekaz, który niesie fotografią. 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.