Klaudia Halejcio w żółtym sweterku patrzy w obiektyw
Fot. Instagram @klaudiahalejcio
O tym się mówi!

Klaudia Halejcio dumnie pokazała bliznę po cesarskim cięciu!

„Moje ciało tyle wytrzymało”

Aleksandra Frankowska 18 czerwca 2021 12:27
Klaudia Halejcio w żółtym sweterku patrzy w obiektyw
Fot. Instagram @klaudiahalejcio

Klaudia Hajcio niedawno po raz pierwszy została mamą. Aktorka nie ukrywa, że obecny czas jest dla niej szczególnie ważny i spełniło się jedno z jej największych marzeń. Na swoim Instagramie Halejcio dzieli się wyjątkowymi zdjęciami z pierwszych tygodni życia córeczki, a fotografia, którą opublikowała niedawno zawojowała internet. Na zdjęciu Halejcio leży z córeczką i pokazuje bliznę po cesarskim cięciu, nawiązując do piosenki Ewy Farny.

Czytaj też: Klaudia Halejcio pokazała wózek dla Nel za ponad osiem tysięcy złotych!

Klaudia Halejcio pokazała bliznę po cesarskim cięciu

Raptem 2 tygodnie minęły, odkąd Klaudia Halejcio została mamą małej Nel. Zakochana w dziewczynce mama regularnie publikuje zdjęcia uroków macierzyństwa, jednak jej najnowszy post wzbudził największe zainteresowanie wśród fanów. Chociaż Halejcio nie pokazuje twarzy maleństwa, to na zdjęciu pozuje właśnie z córeczką, a na brzuchu widoczną ma bliznę po cesarskim cięciu.

Halejcio pozuje w samej bieliźnie, a do jej piersi przytulona leży mała Nel. Blizna jest wyraźnie zarysowana na dole brzucha aktorki. Pod zdjęciem pojawił się cytat z najnowszej piosenki Ewy Farny.

Moje ciało tyle wytrzymało.

Zdjęcie wywołało ogromne poruszenie w sieci. Komentarze zostawili między innymi Sonia Bohosiewicz i Patrycja Kazadi, które komplementowały Halejcio za ogrom siły i niesamowity przekaz, który niesie fotografią. 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.