Klaudia Halejcio
Fot. Podlewski/AKPA
Metamorfozy gwiazd

Klaudia Halejcio zaskoczyła fanów kolejną metamorfozą!

W nowym kolorze włosów wygląda jak Ariana Grande!

Marta Cieplak 9 grudnia 2019 15:30
Klaudia Halejcio
Fot. Podlewski/AKPA

Klaudia Halejcio uwielbia eksperymentować z wyglądem, a przede wszystkim z makijażem. Co kilka dni pokazuje nowe looki, które są inspiracją dla wielu kobiet. A jeśli chodzi o fryzury jest od dawna wierna cięciu na boba i brązowemu odcieniowi. Dlatego jej zdjęcie w blond włosach wywołało ogromne poruszenie! Fani porównują ją teraz do Kim Kardashian i Ariany Grande! Zgadasz się z nimi?

Klaudia Halejcio w blond włosach

Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie w blond włosach sięgających ramion. I rzeczywiście w tym looku jest właściwie nie poznania! Okazuje się jednak, że ta zmiana jest tymczasowa i to po prostu zasługa peruki. Nie zmienia to jednak faktu, że Klaudia wygląda w takim odcieniu fenomenalnie!

Fani aktorki nie żałują komplementów - jest ich już ponad 400! „Przepiękna i boska zmiana 👑😍”, „Pięknie wyglądasz w tych włosach 😍”, „O wiele lepiej Niz w ciemnych 👍😊😊”, „Czad”, „Boska!”. Wiele osób zauważyło też, że blond upodobnił aktorkę do innych znanych celebrytek – porównują ją do Kim Kardashian, Ariany Grande i... Maffashion. A Tobie kogo najbardziej przypomina? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…