Klaudia Halejcio
Fot. Podlewski/AKPA
Metamorfozy gwiazd

Klaudia Halejcio zaskoczyła fanów kolejną metamorfozą!

W nowym kolorze włosów wygląda jak Ariana Grande!

Marta Cieplak 9 grudnia 2019 15:30
Klaudia Halejcio
Fot. Podlewski/AKPA

Klaudia Halejcio uwielbia eksperymentować z wyglądem, a przede wszystkim z makijażem. Co kilka dni pokazuje nowe looki, które są inspiracją dla wielu kobiet. A jeśli chodzi o fryzury jest od dawna wierna cięciu na boba i brązowemu odcieniowi. Dlatego jej zdjęcie w blond włosach wywołało ogromne poruszenie! Fani porównują ją teraz do Kim Kardashian i Ariany Grande! Zgadasz się z nimi?

Klaudia Halejcio w blond włosach

Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie w blond włosach sięgających ramion. I rzeczywiście w tym looku jest właściwie nie poznania! Okazuje się jednak, że ta zmiana jest tymczasowa i to po prostu zasługa peruki. Nie zmienia to jednak faktu, że Klaudia wygląda w takim odcieniu fenomenalnie!

Fani aktorki nie żałują komplementów - jest ich już ponad 400! „Przepiękna i boska zmiana 👑😍”, „Pięknie wyglądasz w tych włosach 😍”, „O wiele lepiej Niz w ciemnych 👍😊😊”, „Czad”, „Boska!”. Wiele osób zauważyło też, że blond upodobnił aktorkę do innych znanych celebrytek – porównują ją do Kim Kardashian, Ariany Grande i... Maffashion. A Tobie kogo najbardziej przypomina? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.