Klaudia El Dursi
Fot. archiwum prywatne
Metamorfozy gwiazd

Klaudia El Dursi już tak nie wygląda! Po jej ciemnych włosach nie ma śladu!

Co za zmiana!

Aleksandra Frankowska 23 kwietnia 2021 16:27
Klaudia El Dursi
Fot. archiwum prywatne

Klaudia El Dursi to z pewnością jedna z najpiękniejszych Polek. Jej egzotyczna uroda zachwyca każdego, a ilość fanów na jej Instagramie wciąż rośnie. O modelce zrobiło się głośno podczas 8. edycji programu Top Model. El Dursi nie wygrała programu, ale zajęła aż piątek miejsce, otwierając sobie tym samym drzwi do świata modelingu oraz show-biznesu. Krótko po emisji programu została prowadzącą telewizyjnego show Hotel Paradise. Każda zmiana wizerunku spotyka się też z ogromnym zainteresowaniem ze strony obserwatorów. Nie inaczej jest teraz, kiedy modelka zaprezentowała swoją całkowitą metamorfozę. Zniknęły jej charakterystyczne, czarne włosy! Takiej zmiany nikt się nie spodziewał!

Czytaj też: Internauci wytknęli Klaudii El Dursi wyjęcie rozgwiazd z oceanu. Czy modelka wyciągnęła wnioski?

Klaudia El Dursi całkowicie zmieniła fryzurę

Modelka od kilku tygodni przebywa na Zanzibarze, gdzie kręcone są kolejne odcinki nowej edycji Hotelu Paradise. Miejscowe klimaty oraz afrykański styl natchnęły ją do całkowitej zmiany fryzury.

El Dursi pokazała fanom najnowsze zdjęcie, na którym pozuje w czarno-białych warkoczykach. W jej ciemne włosy wkomponowane zostały jasne pasma, które przepięknie kontrastują z jej niesamowitą opalenizną. Modelka wygląda zachwycająco, naturalnie i świeżo.

Zobacz również: Klaudia El Dursi kupiła nowe mieszkanie! Wnętrze będzie luksusowe!

Natchniona Afrykańska kultura , zaszalałam i oto są. Co uważacie , pasują mi? – zapytała fanów.

Jak podoba Wam się Klaudia El Dursi w nowej fryzurze? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.