Kim Kardashian
Fot. instagram.com/kimkardashian/
METAMORFOZY GWIAZD

Kim Kardashian West zdecydowała się na nową metamorfozę fryzury

Do złudzenia przypomina… Sylwię Grzeszczak!

Redakcja VIVA! 17 stycznia 2020 14:15
Kim Kardashian
Fot. instagram.com/kimkardashian/

Kim Kardashian West lubi eksperymentować ze swoimi włosami. Nie boi się drastycznych zmian koloru oraz cięć. Ostatnio na jej Instagramie pojawiły się nowe zdjęcia, na których widać, że celebrytka zdecydowała się na fryzurę, w jakiej jeszcze nie mieliśmy okazji jej widzieć. Jak teraz wygląda Kim?

Kim Kardashian zmieniła fryzurę

Celebrytka obecnie ma długie, falowane włosy w kolorze platynowego blondu. Prawdopodobnie ta metamorfoza jest związana z jej nową kampanią marki kosmetycznej Kardashianki – Celestial Skies, której efekty można podziwiać w social mediach celebrytki. Jej fani od razu zauważyli zmianę i widać, że są zachwyceni jej obecnym wyglądem. Niektórzy uważają, że teraz jest podobna do Shakiry, jednak nam jej nowa fryzura kojarzy się z obecnym lookiem Sylwii Grzeszczak. Polska piosenkarka zdecydowała się na podobne cięcie oraz kolor włosów. Koniecznie porównajcie zdjęcie Kim i Sylwii, widzicie podobieństwo? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sylwia Grzeszczak (@sylwia.grzeszczak.official)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.