Kim Kardashian
Fot. instagram.com/kimkardashian/
METAMORFOZY GWIAZD

Kim Kardashian West zdecydowała się na nową metamorfozę fryzury

Do złudzenia przypomina… Sylwię Grzeszczak!

Redakcja VIVA! 17 stycznia 2020 14:15
Kim Kardashian
Fot. instagram.com/kimkardashian/

Kim Kardashian West lubi eksperymentować ze swoimi włosami. Nie boi się drastycznych zmian koloru oraz cięć. Ostatnio na jej Instagramie pojawiły się nowe zdjęcia, na których widać, że celebrytka zdecydowała się na fryzurę, w jakiej jeszcze nie mieliśmy okazji jej widzieć. Jak teraz wygląda Kim?

Kim Kardashian zmieniła fryzurę

Celebrytka obecnie ma długie, falowane włosy w kolorze platynowego blondu. Prawdopodobnie ta metamorfoza jest związana z jej nową kampanią marki kosmetycznej Kardashianki – Celestial Skies, której efekty można podziwiać w social mediach celebrytki. Jej fani od razu zauważyli zmianę i widać, że są zachwyceni jej obecnym wyglądem. Niektórzy uważają, że teraz jest podobna do Shakiry, jednak nam jej nowa fryzura kojarzy się z obecnym lookiem Sylwii Grzeszczak. Polska piosenkarka zdecydowała się na podobne cięcie oraz kolor włosów. Koniecznie porównajcie zdjęcie Kim i Sylwii, widzicie podobieństwo? 

Oto sprawdzone lakiery do włosów. Idealnie podtrzymają fryzurę:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sylwia Grzeszczak (@sylwia.grzeszczak.official)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!