VIVA! Tylko u nas

Kim Kardashian debiutuje w blond lobie! Wiemy, jak osiągnąć taki sam look!

Marta Cieplak 6 grudnia 2017 15:30

Kim Kardashian
Fot. Instagram@kimkardashian/getty images

Kim Kardashian znów zaskakuje! Gdy już zdążyliśmy przyzwyczaić się do jej długich blond włosów, teraz debiutuje w najmodniejszym lobie. To najmodniejsze cięcie sezonu, na które skusiły się niedawno między innymi księżna Kate i Pippa Middleton. Kim nadal lansuje platynę, ale tym razem z... modnymi ciemnymi odrostami.

Kim Kardashian - królowa metamorfoz

Na poniedziałkowej imprezie w The Grove Kim pojawiła się ze znacznie skróconymi włosami w kolorze zimnego blondu i idealnie dopasowanej do nich sukience. Wyglądała świetnie! Wygląda na to, że Kim w końcu na dobre pozbyła się doczepek, z których słynie od lat (w jednym z odcinków Z kamerą wśród Kardashianów Kim nawet pokazała jak wygląda proces ich zakładania!). Naszym zdaniem to genialne posunięcie, bo w nowym uczesaniu wygląda bardzo stylowo.

 

Zobacz także: Wiemy, jak pachną i ile kosztują nowe perfumy Kim Kardashian – Crystal Gardenia, Crystal Gardenia Oud i Crystal Gardenia Citrus!

Kim Kardashian
Fot. Getty Images

 

Za tą zmianę zapewne odpowiedzialny jest stylista fryzur Chris Appleton, który we wrześniu namówił gwiazdę na totalną metamorfozę i przefarbował jej naturalnie ciemne włosy na platynowo.

Bardzo długo marzyłam o blondzie i cieszę się, że w końcu się zdecydowałam. Wiem, że wiele osób było przekonanych, że to peruka, ale to naprawdę moje włosy! powiedziała w jednym z wywiadów.

Jak nietrudno się domyślić taka procedura zajęła im sporo czasu:

Bałam się, że po takiej zmianie moje włosy będą bardzo zniszczone. Dlatego robiliśmy to powoli. Odbarwianie włosów zajęło nam 12 godzin. Potem po przerwie samo uzyskanie idealnego odcienia kolejne pięć.

W obawie przed zniszczeniem włosów Kim między tymi zabiegami podobno aż przez 6 dni nosiła dekoloryzowane, żółte włosy i poddawała je silnej regeneracji! Ten wysiłek się opłacił, bo je debiut w nowej fryzurze podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody odbił się echem w mediach na całym świecie.

 

Zobacz także: Chcesz zachwycać blond włosami? Oto 6 najlepszych srebrnych szamponów, które pokochasz!

 

Kim Kardashian w białej sukience
Fot. Getty Images

 

 

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.