Kim Kardashian
Fot. Instagram
Metamorfozy gwiazd

Kim Kardashian właśnie przefarbowała włosy na... różowo!

Czy to nie zbyt radykalna metamorfoza?

Marta Cieplak 26 lutego 2018 14:30
Kim Kardashian
Fot. Instagram

Kim Kardashian przyzwyczaiła nas do tego, że co jakiś czas radykalnie zmienia kolor włosów z brązu na blond i odwrotnie. Ale zdjęcia z różowymi włosami, które wrzuciła na Instagram zszokowały nawet jej najwierniejszych fanów. Bo różu chyba nikt się nie spodziewał!

Kim Kardashian w różowych włosach

Kim napisała na twitterze, że nikt nie uwierzy jak daleki od blondu jest jej nowy kolor włosów, a potem wrzuciła na Instagram filmik w którym pyta, jak podoba się fanom nowy odcień. Co wiemy na pewno o metamorfozie gwiazdy?

Jej autorem jest Chris Appleton, który na swoim Instagramie najpierw pokazał sam kolor farby (wygląda jak malinowy budyń!), a potem zdjęcie Kim z dopiskiem, że nie jest to peruka.

Co ciekawe, Kardashian po raz kolejny zdecydowała się na widoczny, ciemny odrost, dzięki czemu fryzura nawet za kilka tygodni będzie się dobrze prezentować. Te technikę wykorzystuje także inny znany kolorysta – Guy Tang, który słynie z mocnych, odlotowych kolorów i tęczowych połączeń.

Nam Kim bardzo się podoba w nowym wcieleniu. A Wam? 

Zobaczcie filmik Kim

My jesteśmy zachwyceni mocnym odcieniem różu

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.