1 / 6
Copyright @fot. Instagram.com/KimKardashian

Kim Kardashian przekonuje, że KKW Beauty Contour Kit to wszystko, czego potrzebujesz do wykonania perfekcyjnego, naturalnego makijażu! Zestaw ma być idealny nie tylko do samego konturowania twarzy, ale może też zastąpić np. cienie do powiek. Rewolucja? Czyż nie byłoby cudownie, gdyby nasz kosmetyczki nie pękały w szwach?
 

Moda na konturowanie

Wizażyści konturowanie twarzy praktykują od lat - to technika, która doskonale sprawdza się zarówno w makijażu sesyjnym czy telewizyjnym, jak i (w delikatniejszym wydaniu) codziennym. Jednak to właśnie Kim zawdzięczamy lansowanie tej metody. Dzięki modzie, którą zapoczątkowała popularne marki wprowadziły do sprzedaży mnóstwo zestawów do konturowania twarzy. Czy któryś z nich można nazwać doskonałym? Jeśli macie swoje typy - podzielcie się z nami swoimi obserwacjami (ja lubię korzystać z zestawu Contour Kit marki Smashbox).
 

Zobacz także: Wiemy, jak pachną i ile kosztują nowe perfumy Kim Kardashian – Crystal Gardenia, Crystal Gardenia Oud i Crystal Gardenia Citrus!

Premiera KKW Beauty

Kim uważana jest za prawdziwą królową make-upu, nie dziwi więc, że wreszcie rusza z własną marką makijażową. Wczoraj odbyła się oficjalna prezentacja KKW Beauty, a już dziś rusza sprzedaż na oficjalnej stronie KKWBeauty.com. Wszystko, czego dotkną się panie z klanu Kardashianów szybko staje się hitem, więc zapewne pierwsza dostawa Beauty Contour Kit wyprzeda się błyskawicznie. Dlaczego Kim tak długo zwlekała z wprowadzeniem własnej marki?

Miałam linię z moimi siostrami, obowiązywała nas umowa licencyjna. Decyzję o stworzeniu własnej marki podjęłam, kiedy wygasła. Powiedziałam: Hej, chcę coś zrobić sama! - zdradziła w wywiadzie dla New York Times.

Kosmetyi do konturowania z linii KKW Beauty
Fot. fot. Instagram.com/KimKardashian

Zobacz także: Marzysz o seksownych ustach Kylie Jenner i Kim Kardashian? Wypróbuj tych kosmetyków!

Zestaw KKW Beauty Contour Kit dostępny jest w czterech wersjach (Light, Medium, Dark, Deep Dark) i kosztuje 48 dolarów. W skład zestawu wchodzą dwa kosmetyki i pędzel z gąbką. Jak wykonać nimi konturowanie radzi sama Kim w krótkim tutorialu (poniżej)!

Zobacz zdjęcia z premiery KKW Beauty w naszej galerii!

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.