Sprawdź, co myślą o zabiegach medycyny estetycznej!

Marta Cieplak 27 kwietnia 2020 12:01

Botoks i wypełniacze to zdecydowanie jedne z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Korzystają z nich oczywiście także gwiazdy. Niektóre z nich zarzekają się co prawda, że to nieprawda, ale zdjęcia mówią co innego! Przykładem może być choćby księżna Kate. Inne z kolei, coraz częściej opowiadają o tym na swoim profilach społecznościowych. Do tej grupy należą Kardashianki. Jesteś ciekawa co o botoksie i ostrzykiwaniach sądzą siostry Kardashian oraz Kris Jenner? Oto ich szczere wypowiedzi! Wszystkie zamieściliśmy w galerii. 

1/4
Copyright @East News
1/4

Kylie Jenner jako pierwsza przyznała się do stosowania wypełniaczy. W 2015 roku wyznała, że powiększyła sobie usta bo czuła się mało atrakcyjnie. Potem, w czasie ciąży zrezygnowała z zabiegów. Na początku tego roku wyznała, że rezygnuje zupełnie z powiększania ust, ale na ostatnich zdjęciach widać, że znów są odrobinę większe...

2/4
Kim Kardashian
Copyright @Instagram@kimkardashian
2/4

Kim Kardashian powiedziała w wywiadzie: „Nie jestem przeciwna operacjom plastycznym. Próbowałam już botoksu”. Specjaliści są pewni, że gwiazda poddawała się wielu różnym zabiegom na przestrzeni ostatnich lat. Dowodem są zdjęcia Kim wychodzącej z kliniki specjalizującej się właśnie w botoksie i wypełniaczach!

3/4
Khloe Kardashian
Copyright @Instagram @khloekardashian
3/4

Khloe Kardashian bardzo zmieniła się w ciągu ostatnich 10 lat. Otwarcie mówi o tym, że stosowała wypełniacze, ale w rozmowie z MTV dodała: „Wyglądałam wtedy idiotycznie. I nadal widzę ich pozostałości, choć już trzy razy byłam na zabiegach, które miały je usunąć”.

4/4
Kris Jenner
Copyright @Jason Kempin/Getty Images
4/4

Choć Kris Jenner nie opowiadać głośno o zabiegach, jakim się poddała, to w jednym z odcinków Keeping Up With The Kardashians gdy jej mama zasugerowala, że Kris ma alergię na alkoholi botoks, ta odpowiedziała: „Jak mogę mieć alergię na coś, dzięki czemu kręci się cały mój świat?”. I to wiele wyjaśnia!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.