Kim i Meghan kosmetyk
Fot. East News
Ze świata urody

Co łączy Meghan Markle i Kim Kardashian?

Okazuje się, że mają ten sam sposób na piękną cerę!

Marta Cieplak 9 lutego 2019 10:00
Kim i Meghan kosmetyk
Fot. East News

Kim Kardashian ma swoją własną linię do makijażu, ale jest także fanką kosmetyków pielęgnacyjnych. W wielu wywiadach opowiada o tym, jak dba o skórę, jakich produktów używa. Na Instagramie pokazuje też zdjęcia z zabiegów medycyny estetycznej – jej słynny wampirzy lifting przeszedł już chyba do historii! No i musimy przyznać, że wygląda doskonale. Jaki jest jej sekret, który zna także członkini brytyjskiej rodziny królewskiej?

Co łączy Kim Kardashian i Meghan Markle?

Okazuje się, że chodzi o kosmetyk o działaniu złuszczającym – Classic Rice Polish marki Tatcha. Skąd to wiadomo? Sekret Kim zdradził jej makijażysta, Dario Dedivanovic w rozmowie z amerykańskim Elle, który przygotowywał gwiazdę na galę amfAR. „Połączony z wodą i nałożony na skórę pomaga delikatnie, ale skutecznie wygładzić skórę” powiedział. Z kolei Meghan Markle zachwycała się jego działaniem na łamach magazynu Allure w 2014 roku! 

Dlaczego kochają właśnie ten produkt? Zawiera on drobinki ryżu, które złuszczają naskórek mechanicznie oraz enzymy papai, które robią to delikatniej. Do tego te drugie mają także działanie rozjaśniające i niwelujące plamy pigmentacyjne, dzięki czemu skóra wygląda po prostu piękniej.

Ile kosztuje Rice Polish? W amerykańskiej Sephorze 65 dolarów, czyli około 250 zł, ale jest bardzo wydajny. Jest dostępny w kilku wersjach. Poza klasyczną, której używają Kim i Meghan, jest także wariant delikatny, łagodzący i głęboko oczyszczający.  

 

Dedivanovics i Kardashian
Fot. Instagram@mariodedivanovics

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.