Kim Kardashian
Fot. Instagram @kimkardashian
ze świata urody

Kim Kardashian wyznała, że opóźniła poród z powodu... złego koloru manicure!

Uznała, że burgund nie będzie odpowiedni!

Marta Cieplak 23 września 2019 16:30
Kim Kardashian
Fot. Instagram @kimkardashian

Kim Kardashian ma czworo dzieci, ale tylko pierwsze z nich, North West, gwiazda urodziła naturalnie. W najnowszy odcinku Keeping Up With Kardashians wyznała, że opóźniła moment porodu ze względu na... nieodpowiedni odcień lakieru do paznokci!

Dlaczego Kim Kardashian opóźniła poród?

Okazuje się, że w dniu porodu Kim najpierw zarządziła przejazd do McDonald's po ulubioną przekąskę, potem pojechała wykonać jeszcze depilację woskiem. Gdy to było odhaczone z listy, zadzwonił do niej lekarz prowadzący z informacją, że ma przyjechać natychmiast, bo ma stan przedrzucawkowy (który jest powodem aż 14% zgonów kobiet w ciąży) i nie mogą dłużej czekać. Kim jednak uprosiła lekarza o jeszcze dwie godziny, bo... jej manicure nie był odpowiedni!

„Moje paznokcie miały ciemny kolor burgunda i pomyślałam wtedy: O nie! Będę rodzić dziewczynkę, więc potrzebuję mieć paznokcie w kolorze jasnego różu”. Jak pomyślała, tak zrobiła! I dopiero po zmianie lakieru pojechała do szpitala.

Ryzyko było spore, ale jak widać Kim była przekonana, że paznokcie są w tym momencie najważniejsze....

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mirror Mirror on the wall check out my KKW X WINNIE collab drooping soon for all of y’all! LOL

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.