Kim Kardashian
Fot. Instagram @kimkardashian
ze świata urody

Kim Kardashian wyznała, że opóźniła poród z powodu... złego koloru manicure!

Uznała, że burgund nie będzie odpowiedni!

Marta Cieplak 23 września 2019 16:30
Kim Kardashian
Fot. Instagram @kimkardashian

Kim Kardashian ma czworo dzieci, ale tylko pierwsze z nich, North West, gwiazda urodziła naturalnie. W najnowszy odcinku Keeping Up With Kardashians wyznała, że opóźniła moment porodu ze względu na... nieodpowiedni odcień lakieru do paznokci!

Dlaczego Kim Kardashian opóźniła poród?

Okazuje się, że w dniu porodu Kim najpierw zarządziła przejazd do McDonald's po ulubioną przekąskę, potem pojechała wykonać jeszcze depilację woskiem. Gdy to było odhaczone z listy, zadzwonił do niej lekarz prowadzący z informacją, że ma przyjechać natychmiast, bo ma stan przedrzucawkowy (który jest powodem aż 14% zgonów kobiet w ciąży) i nie mogą dłużej czekać. Kim jednak uprosiła lekarza o jeszcze dwie godziny, bo... jej manicure nie był odpowiedni!

„Moje paznokcie miały ciemny kolor burgunda i pomyślałam wtedy: O nie! Będę rodzić dziewczynkę, więc potrzebuję mieć paznokcie w kolorze jasnego różu”. Jak pomyślała, tak zrobiła! I dopiero po zmianie lakieru pojechała do szpitala.

Ryzyko było spore, ale jak widać Kim była przekonana, że paznokcie są w tym momencie najważniejsze....

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mirror Mirror on the wall check out my KKW X WINNIE collab drooping soon for all of y’all! LOL

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.