O NIEJ JEST GŁOŚNO

Oto nowa żywa Barbie! Powiększyła sobie oczy za... 

Ta kwota przyprawia o zawrót głowy!

Konrad Szczęsny 15 marca 2018 15:00

Jakiś czas temu głośno było o polskiej Barbie, Anelli. Choć udzielane przez nią wywiady wywołały w mediach i Internecie dużo kontrowersji i nie brakowało głosów, że promowanie przez nią zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej w taki sposób jest co najmniej gorszące, w krótkim czasie zyskała dużą popularność i zaczęła bywać na salonach. Choć za oceanem takie postaci są obecne od dłuższego czasu, nadal budzą dużo emocji...

Ophelia Vanity, Amerykańska Barbie

W ostatnim czasie głośno jest o 30-letniej Ophelii Vanity (pseudonim), Amerykance, która ma azjatyckie korzenie. Jak twierdzą zagraniczne serwisy, w jej przypadku fascynacja operacjami plastycznymi sprawiła, że postanowiła... powiększyć sobie oczy!

„Operacje sprawiły, że jestem o wiele pewniejsza siebie i swojego wyglądu. Jestem z nich bardzo zadowolona”, stwierdziła w rozmowie z dailymail.co.uk.

Ophelia Vanity, nowa żywa Barbie, cierpiała na anoreksję i ma dysmorfofobię

Jak podaje DailyMail, Ophelia mieszka w Los Angeles i od zawsze fascynowały ją.. lalki Barbie. Gdy dorosła wiedziała, że jest w stanie zrobić wszystko, by się do nich upodobnić. Nie przeraził jej łączny koszt zabiegów. Serwis oszacował, że do tej pory na zmiany w wyglądzie wydała... 35 tysięcy dolarów, czyli ponad 100 tysięcy złotych! Poprawiła między innymi kształt powiek (koszt około 12 tysięcy dolarów), nosa, ostrzykiwała także twarz botoksem. 

Na tym jednak nie koniec! Ophelia Vanity ma w planach również zabieg powiększenia piersi oraz pośladków, wybielenia skóry i usunięcia kilku żeber, by uzyskać talię godną prawdziwej Barbie. Wszystko dlatego, że w młodości cierpiała na anoreksję i była wyśmiewana przez rówieśników. Cierpi również na dysmorfofobię, czyli zaburzenie psychiczne, które przejawia się występowaniem lęku związanego z przekonaniem o nieestetycznej budowie ciała czy wyglądu w ogóle.

Jej chłopak twierdzi, że to niezbędne, gdyż w obecnej sytuacji wciąż „nie czuje się kobieca”.

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak wygląda kolejna ofiara operacji plastycznych.  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.