Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Marzysz o idealnie gładkiej skórze?

Te zabiegi zacznij jeszcze zimą

Artykuł sponsorowany 28 lutego 2018 13:06
Fot. materiały prasowe

Nie ma lepszego sposobu na pozbycie się niechcianych włosów niż depilacja laserowa. Jest skuteczna i co najważniejsze, trwała. Jednocześnie musimy pamiętać, że jest to proces, który może potrwać nawet kilka miesięcy, dlatego wiemy, że czasem trudno jest znaleźć odpowiedni moment, aby zacząć zabiegi. Dlaczego warto zrobić to jeszcze zimą?

Depilacja laserowa to przynajmniej kilka zabiegów

Efekty depilacji laserowej widać już po pierwszym zabiegu, a podczas całej serii można bez obaw korzystać z maszynki do golenia, ale zanim całkowicie pozbędziemy się włosów, minie kilka miesięcy. Pomiędzy zabiegami należy odczekać parę tygodni, dlatego im szybciej je zaczniemy, tym szybciej problem golenia przestanie nas dotyczyć.

Podczas depilacji, unikaj słońca

Jedynym przeciwwskazaniem do depilacji latem jest potrzeba unikania słońca dwa tygodnie przed zabiegiem i tydzień po zabiegu. Można oczywiście zaplanować urlop tak, żeby zabiegi wypadły w momencie, w którym jesteśmy w pracy i nie mamy okazji do opalania. Lepiej jednak zacząć cały proces zimą i latem cieszyć się idealnie gładką skórą. Jest to szczególnie ważne w przypadku usuwania włosów z nóg czy rąk. Najczęściej depilowane części ciała to pachy oraz okolice bikini, których nie wystawiamy tak często na słońce. Można więc poddać je zabiegom także latem.

Nie zapominajmy jednak o tym, że opalanie jest niezdrowe niezależnie od tego, czy usuwamy włosy laserem czy nie, dlatego lepiej nie wystawiać skóry na słońce bez względu na zabiegi i zawsze należy zaopatrzyć się w krem z wysokim filtrem.

Fot. materiały prasowe

To także chwila dla ciebie

Zabiegi depilacji laserowej to idealny prezent, który możemy dać samym sobie. To chwila, kiedy robimy coś tylko dla siebie i doskonały pomysł na sprawienie sobie odrobiny przyjemności i radości. Nie ma lepszego sposobu na radosne wejście w lato, niż idealnie gładka skóra, którą nie musimy się już przejmować.

Oczywiście lato nie jest przeciwwskazaniem do zabiegu depilacji laserowej. Jednak zwykle o tej porze roku najbardziej zależy nam na gładkiej skórze. Aby cieszyć się wakacjami bez zamartwiania się o odrastające włosy, maszynki do golenia czy wosk, warto zainteresować się laserem już w trakcie zimy. Im szybciej zaczniemy zabiegi, tym szybciej będziemy cieszyć się aksamitną skórą.

Jeżeli chcesz rozpocząć swoją przygodę z depilacją laserową, ale wciąż się wahasz, teraz jest na to odpowiedni moment. Na stronie depilacja.pl, możesz odebrać 50 złotych zniżki na swój pierwszy zabieg. To największa w Polsce sieć salonów, które znajdziemy we wszystkich dużych miastach.

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.