Keanu Reeves
Fot. East News
O tym się mówi!

Keanu Reeves relaksuje się na plaży! Aktor nie wygląda na swój wiek!

Gwiazdor skończył 56 lat!

Aleksandra Frankowska 7 stycznia 2021 16:27
Keanu Reeves
Fot. East News

Przystojny, szarmancki, romantyczny i uczciwy. Keanu Reeves w Hollywood cieszy się bardzo dobrą sławą, a najnowsze zdjęcia z plaży pokazują, że mimo 56 lat, aktor nie wypada z formy. Wygląda doskonale, a jego fani są zachwyceni!

Keanu Reeves w Hollywood

Aktor na kilka lat lekko odsunął się na bok w show-biznesie, aby obecnie przeżywać renesans swojej popularności. Fani uwielbiają go za dystans, poczucie humoru i skromność. Reprezentuje całkowicie przeciwne wartości, niż jego koledzy z branży. Niewiele osób wie, że chętnie korzysta z publicznej komunikacji miejskiej, a sporą część swoich zarobków przeznacza na cele charytatywne.

Jedną z jego najgłośniejszych ról był oczywiście Matrix oraz fakt, że kaskaderzy otrzymali od niego w prezencie Harleye. Co więcej, aktor zrezygnował wówczas z 50 mln dolarów z wpływów na jego rzecz z filmu, które oddał dla ekipy od efektów specjalnych. To się nazywa gest!

Keanu Reeves na plaży w Malibu

Najnowsze zdjęcia paparazzi ukazują zadowolonego aktora, który korzysta z uroków plażowania w Malibu. Gwiazdor podjechał na publiczną plażę swoim motocyklem i świetnie się bawił. Nie przeszkadzali mu inni ludzie. Trzeba przyznać, że jak na swój wiek, wygląda znakomicie. Aktor we wrześniu skończy 57 lat, a w rzeczywistości wygląda 20 lat młodziej! 

Keanu Reeves na plazy
Fot. Agencja Forum

Keanu Reeves
Fot. SPOT/Backgrid/East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.