Katy Perry
Fot. Instagram @katyperry
O tym się mówi!

Katy Perry zaskakuje podczas wakacji w Grecji!

Tylko zobaczcie jej figurę! Piosenkarka idzie mocno pod prąd...

Marta Cieplak 23 czerwca 2021 12:30
Katy Perry
Fot. Instagram @katyperry

Katy Perry i Orlando Bloom od kilku tygodni podróżują po Europie. Po urlopie we Włoszech przyszedł czas na odpoczynek na greckim Peloponezie. Narzeczeni wyjechali oczywiście z 10-miesięczną córeczką Daisy oraz z synem aktora ze związku z Mirandą Kerr, 10-letnim Flynnem. Para spędza upalne dni na plaży, gdzie przyłapali ich paparazzi. Jak teraz wygląda Katy Perry? Czy już wróciła do formy? Będziecie zaskoczeni! 

Zobacz także: Katy Perry chciała popełnić samobójstwo z powodu Orlando Blooma!

Jak Katy Perry wygląda po narodzinach córki?

Katy Perry na greckiej plaży pokazała się w efektownym, fioletowym jednoczęściowym kostiumie z kwadratowym dekoltem. Do tego założyła piękny złoty naszyjnik, który nadał szyku całej stylizacji. Uwagę zwraca jednak coś jeszcze – figura gwiazdy. Piosenkarka, która została mamą 10 miesięcy temu, ma jeszcze widoczny pociążowy brzuszek, co w Hollywood zdecydowanie nie jest standardem. Większość gwiazd odchudza się po porodzie i ćwiczy tak intensywnie, by po ciążowych kilogramach nie było śladu w dwa trzy miesiące od narodzin dziecka. Z Katy Perry jest jak widać zupełnie inaczej – zwiększone obwody w pasie i udach zupełnie jej nie przeszkadzają. Najwyraźniej chce, by jej ciało wróciło do formy w swoim własnym czasie.

Zobacz także: Ania Starmach pokazała brzuch po porodzie! Jak teraz wygląda prezenterka?

Kty Perry z brzuszkiem na wakacjach
Fot. East News

Mamy nadzieję, że postawa piosenkarki sprawi, że także inne kobiety przestaną obsesyjnie myśleć o swojej sylwetce. Bo Katy Perry udowadnia, że nawet w większym rozmiarze można wyglądać świetnie!

Co będzie robić Katy Perry w Las Vegas?

Europejskie wakacje Katy i Orlando Blooma to ostatni moment na odpoczynek. Od końca 2021 roku Katy Perry zaczyna bowiem regularne koncerty w nowym resorcie World Resort Casino w Las Vegas, które kontynuować przez cały 2020 rok! A wiadomo, że takie show to ogromne przedsięwzięcie, do którego gwizdy przygotowują się miesiącami. Dlatego przed Katy naprawdę trudna końcówka roku,

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KATY PERRY (@katyperry)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?