katy perry
Fot. Instagram @anthonyhnguyen
ZE ŚWIATA URODY

Katy Perry pokazała zjawiskowy świąteczny makijaż!

Jak go odtworzyć?

Paulina Filipowicz 6 grudnia 2019 18:30
katy perry
Fot. Instagram @anthonyhnguyen

Katy Perry wydała pierwszy świąteczny teledysk w swojej karierze i ponownie zaskakuje kreatywnością! W ciągu ostatnich sześciu miesięcy, wokalistka wydała trzy nowe utwory: „Harleys In Hawaii”, „Small Talk” oraz „Never Really Over”, który w USA ma status złotej płyty. Magazyn „Billboard” przyznał: „Katy Perry powraca w spektakularny sposób, tworząc jedne z najbardziej ekscytujących kawałków w ciągu ostatnich lat. Wystarczyło kilka miesięcy, by artystka przewróciła oczekiwania na swój nowy album do góry nogami”. Ostatnio Katy Perry dołączyła do grona artystów, którzy poruszyli w swojej twórczości bożonarodzeniową tematykę. Artystka podzieliła się z fanami teledyskiem do premierowej piosenki „Cozy Little Christmas”. W klipie dzieją się rzeczy zaskakujące - na próżno szukać w nim śniegu i typowej Gwiazdki. Piosenkarka zabiera Mikołaja na basen, pije drinki podawane przez bałwana i relaksuje się na masażu robionym przez ... renifera! Zaskakuje nie tylko oryginalna fabuła teledysku, ale także stylizacje i charakteryzacja gwiazdy! Katy Perry w klipie inspiruje do odważnego świątecznego makijażu, który zachwycił branże kosmetyczną i fanów piosenkarki. Jak go wykonać?

Katy Perry w świątecznym makijażu

Za świąteczny makijaż Katy Perry w teledysku „Cozy Little Christmas” odpowiada wizażysta Anthony H. Nguyen. Na swoim Instagramie podzielił się zdjęciami pięknego cukierkowego efektu na powiekach gwiazdy. Kreska wykonana eyelinerem zainspirowana jest świątecznymi tradycyjnymi lizakami. Jak wykonać taki makijaż? Wyposaż się w dwa odcienie eyelinera - biały i czerwony. Przygotuj powiekę nakładając cienie w jasnych barwach, mogą być z lekkim połyskiem. Następnie narysuj kreskę białym eyelinerem wzdłuż linii rzęs w kształcie kociego oka. Pozwól, aby tusz mógł wyschnąć i przejdź do czerwonego eyelinera. Narysuj nim skośne kreski na białej linii, którą stworzyłeś wcześniej. Nie zapomnij o czerwonych ustach i różu na policzkach. Jeśli chcesz dopełnić efekt makijażu Katy, dodaj piegi, które narysujesz brązową kredką. Jak podoba Wam się ten świąteczny look Katy Perry?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

YES you Candy Cane click the link in bio 💁🏻‍♀️🎄

Post udostępniony przez KATY PERRY (@katyperry)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.