Katie Holmes
Fot. East News
Ze świata urody

Co stało się z twarzą Katie Holmes? Jej metamorfoza jest szokująca!

Jest nie do poznania

Redakcja VIVA! 20 września 2019 12:31
Katie Holmes
Fot. East News

Od kiedy Katie Holmes rozstała się z aktorem Jamie Foxxem, amerykańskie media nie odstępują jej na krok. Wszystkie oczy zwrócone są na aktorkę. Media zastanawiają się, jak 40-latka radzi sobie po kolejnym nieudanym związku? Ostatnio jeden z tabloidów doniósł, że aktorka schudła 10 kilogramów...w dwa tygodnie. Następną niepokojącą informacją była wiadomość o zabiegach medycyny estetycznej, na które aktorka wydała ponoć około 300 tys złotych. Na okładce jednego z amerykańskich magazynów, widnieje sama Katie Holmes z diametralnie zmienioną twarzą. Wyraźnie zarysowane kości policzkowe i płaskie czoło. Katie kompletnie nie przypomina siebie...

Katie Holmes, Jamie Foxx
Fot. Kevin Tachman/MG19/Getty Images

Co nowego dzieje się u Katie Holmes w 2019 roku, po rozstaniu z Jamie Foxxem?

Najnowszy numer NW  pisze przede wszystkim o rzekomej serii zabiegów plastycznych, którym aktorka postanowiła się poddać. Chciała wyglądać lepiej po rozstaniu z partnerem i wydała na nie około 300 tys. złotych. Chirurdzy plastyczni, z którymi skonsultowali się redaktorzy magazynu, stwierdzili, że Katie zafundowała sobie lifting twarzy, wypełniacze ust, botoks na czoło, między brwi i na kurzy łapki. Niektórzy z poproszonych o komentarz lekarzy przypuszczają, że w grę mogły wchodzić również implanty szczęki i plastyka nosa. Rzeczywiście taka ilość zabiegów na raz, może skutkować szokującym efektem.

Okładka NW Magazine
Fot. Okładka NW Magazine

Jak zareagowała córka Katie Holmes? Czy podoba jej się metamorfoza mamy?

13-letnia Córka Katie Holmes nie może pogodzić się z metamorfozą mamy. Ponoć kompletnie nie popiera decyzji Katie Holmes i tęskni za jej naturalnym lookiem. Nie jest to dobry przykład, dla dorastającej córki. Co myślicie o metamorfozie aktorki?

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.