katarzyna-zielinska-nowa-fryzura-2020-listopad
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
Ze świata urody

Katarzyna Zielińska zaskoczyła nową fryzurą i odświeżonym kolorem!

Teraz wygląda jak główna bohaterka Gambitu królowej!

Redakcja VIVA! 27 listopada 2020 11:30
katarzyna-zielinska-nowa-fryzura-2020-listopad
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Katarzyna Zielińska to obok Małgorzaty Kożuchowskiej druga polska aktorka, która do lat była wierna swoim krótkim włosom. Do tego stopnia, że cięcie pixi można było nazwać jej znakiem charakterystycznym. Aż do teraz! Bo okazało się, że gwiazda jednak specjalnie zapuszcza włosy – właśnie opublikowała najnowsze zdjęcie, na którym włosy sięgają jej do brody! I to po wizycie od fryzjera. Czyli nie był to tylko efekt pandemii i braku wizyt u fryzjera, a zamierzone działanie.

Katarzyna Zielińska - nowa fryzura 2020

Jesteśmy zaskoczeni, że włosy tak jej urosły, bo przez całą pandemię trudno było to zauważyć. Zasługa w tym opasek, która aktorka nosiła niemal codziennie. A gdy z nich rezygnowała, zaczesywała włosy do tyłu w taki sposób, że trudno było określić ich właściwą długość.

Teraz, gdy opublikowała zdjęcie po wizycie od fryzjera widać, że włosy są już naprawdę długie. Do tego stylistka gwiazd, do której chodzi Katarzyna Zielińska, czyli Maryla Duda, zaproponowała aktorce stylizację z falami wokół twarzy, co nadaje fryzurze szyku w stylu retro. Jesteśmy zachwyceni tą zmianą!

Fani słusznie zauważają, że nowa fryzura mogła zostać zainspirowana serialem Netflixa, Gambit królowej, który bije ostatnio rekordy popularności! Faktycznie polska gwiazda bardzo przypomina teraz główną bohaterkę produkcji! Tylko zobaczcie:

Pięknie

Bosko

Wow

Cudnie

Takie komentarze pod zdjęciem zostawiają fani. I trudno im się dziwić, bo nowe uczesanie i odświeżony, jaśniejszy kolor włosów sprawia, że oczy aktorki są jeszcze bardziej hipnotyzujące. Ta metamorfoza to był strzał w 10! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.