Jak Kasia Zielińska dba o formę po porodzie?
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
Metamorfozy gwiazd

Szokująca metamorfoza Katarzyny Zielińskiej!

Zobaczcie, jak aktorka prezentuje się w długich lokach!

Marta Cieplak 14 maja 2018 13:00
Jak Kasia Zielińska dba o formę po porodzie?
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Zawód aktorki pozwala na ciągłe zmiany wizerunku, chociażby poprzez dobrą charakteryzację. Są też niektóre gwiazdy, jak Katarzyna Warnke, które decydują się dla roli na drastyczne zmiany, takie jak obcięcie włosów praktycznie na zero. Katarzyna Zielińska nie musiała do tej pory podejmować aż takich radykalnych kroków, ale ostatnio wrzuciła na Instagram zdjęcie w peruce, w której jest niemal nie do poznania!

Katarzyna Zielińska w nowej fryzurze

Aktorka od lat miała charakterystyczny rudy odcień włosów, który ostatnio mocno rozjaśniła do blondu, ale za to od lat wierna cięciu typu pixie. Zresztą wygląda w nim doskonale! Teraz pokazała się w kręconych długich blond włosach, które zmieniają ją tak, że gdyby ktoś zobaczył to zdjęcie nie na jej Instagramie, raczej by jej nie rozpoznał... albo pomylił z Joanną Liszowską!

Internauci są zachwyceni zmianą, choć jak wiadomo jest tylko chwilowa. I nie szczędzą aktorce komplementów! „Pani Kasiu mega kobieco”, „Bosko. Bo ładnemu we wszystkim ładnie”, „Seksi”, „Gorączka sobotniej nocy”, „10 lat młodziej” piszą. Ciekawe czy to skłoni Katarzynę Zielińską do zapuszczania lub przedłużenia włosów.

Zobaczcie aktorkę w peruce i klasycznej dla niej stylizacji. Którą wolicie? 

 

Moje nowe wcielenie. Jak Wam się podoba? #curlyhair #curlygirl

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

 

 

#dobrydzień #workingmom #newproject #new #ilovemywork #girlsgirlsgirls

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.