Katarzyna Zielińska, VIVA! sierpień 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
ZE ŚWIATA URODY

Katarzyna Zielińska pokazała zdjęcie sprzed lat!

Jak bardzo zmieniła się aktorka?

Redakcja VIVA! 21 lutego 2020 14:30
Katarzyna Zielińska, VIVA! sierpień 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Katarzyna Zielińska to polska, utalentowana aktorka, którą mogliśmy zobaczyć w kultowym filmie „Listy do M”, jak również w serialu „O mnie się nie martw”. Z pewnością niejedna gwiazda mogłaby jej pozazdrościć talentu, ale również urody. Na swoim Instagramie co jakiś czas pokazuje się na zdjęciach, na których nie ma makijażu, a mimo to w dalszym ciągu wygląda perfekcyjnie. Ostatnio w swoich social mediach artystka pokazała zdjęcie sprzed lat, czy bardzo się zmieniła? Koniecznie czytajcie dalej!

Katarzyna Zielińska – jak kiedyś wyglądała?

Jak wiadomo znakiem rozpoznawczym aktorki stały się krótkie, rude włosy i musimy przyznać, że ten look bardzo jej pasuje. Jednak artystka nie zawsze stawiała na takie cięcia. Na ostatnim zdjęciu, jakie umieściła w swoich social mediach możemy zobaczyć, jak prezentowała się jeszcze kilka lat temu - dłuższe, brązowe włosy. Na zamieszczonej fotografii Kasia miała zupełnie inną fryzurę i mamy wrażenie, że teraz jest nieco szczuplejsza. Fani artystki są zachwyceni fotografią: Piękna!, Inaczej ale równie pięknie ❤️”, Ja pamiętam ❤️piękna byłaś i jesteś 😍”, Dla mnie... przepiękna kobieta!!!!!”. Niektórzy uważają, że przez lata zupełnie się nie zmieniła. Tez tak uważacie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.