Katarzyna Zielińska, VIVA! sierpień 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
ZE ŚWIATA URODY

Katarzyna Zielińska pokazała zdjęcie sprzed lat!

Jak bardzo zmieniła się aktorka?

Redakcja VIVA! 21 lutego 2020 14:30
Katarzyna Zielińska, VIVA! sierpień 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Katarzyna Zielińska to polska, utalentowana aktorka, którą mogliśmy zobaczyć w kultowym filmie „Listy do M”, jak również w serialu „O mnie się nie martw”. Z pewnością niejedna gwiazda mogłaby jej pozazdrościć talentu, ale również urody. Na swoim Instagramie co jakiś czas pokazuje się na zdjęciach, na których nie ma makijażu, a mimo to w dalszym ciągu wygląda perfekcyjnie. Ostatnio w swoich social mediach artystka pokazała zdjęcie sprzed lat, czy bardzo się zmieniła? Koniecznie czytajcie dalej!

Katarzyna Zielińska – jak kiedyś wyglądała?

Jak wiadomo znakiem rozpoznawczym aktorki stały się krótkie, rude włosy i musimy przyznać, że ten look bardzo jej pasuje. Jednak artystka nie zawsze stawiała na takie cięcia. Na ostatnim zdjęciu, jakie umieściła w swoich social mediach możemy zobaczyć, jak prezentowała się jeszcze kilka lat temu - dłuższe, brązowe włosy. Na zamieszczonej fotografii Kasia miała zupełnie inną fryzurę i mamy wrażenie, że teraz jest nieco szczuplejsza. Fani artystki są zachwyceni fotografią: Piękna!, Inaczej ale równie pięknie ❤️”, Ja pamiętam ❤️piękna byłaś i jesteś 😍”, Dla mnie... przepiękna kobieta!!!!!”. Niektórzy uważają, że przez lata zupełnie się nie zmieniła. Tez tak uważacie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.