Katarzyna Zielińska, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
ZE ŚWIATA URODY

Katarzyna Zielińska upodobniła się do popularnej, amerykańskiej piosenkarki!

Jej look Was zaskoczy

Redakcja VIVA! 20 lutego 2020 14:15
Katarzyna Zielińska, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Katarzyna Zielińska już nie jeden raz pokazała, że lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. Mogliśmy ją zobaczyć w przeróżnych fryzurach, a także makijażach. Jednak ostatnie zdjęcia na Instagramie zrobiło na nas największe wrażenie. Polska aktorka postanowiła upodobnić się do królowej muzyki pop – Madonny! Jesteście ciekawi, jak wygląda?

Katarzyna Zielińska wygląda jak… Madonna!

Artystka postawiła na mocny makijaż oczu oraz podkreśliła usta czerwoną szminką. Do tego krótkie włosy ułożyła w taki sposób, że wygląda jak gwiazda muzyki pop sprzed lat! Oczywiście pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy: „Piękny makijaż 😍”, „Spojrzenie jak milion dolarów😍”, „Co za oko 💪🏻🤩😎🖤”. A według Was ten look jej pasuje? Postawiłybyście na podobny make up i fryzurę?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Made by @wilsonwillofficial #madonnaisbacktotown

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.