Katarzyna Zielińska, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
ZE ŚWIATA URODY

Katarzyna Zielińska upodobniła się do popularnej, amerykańskiej piosenkarki!

Jej look Was zaskoczy

Redakcja VIVA! 20 lutego 2020 14:15
Katarzyna Zielińska, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Katarzyna Zielińska już nie jeden raz pokazała, że lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. Mogliśmy ją zobaczyć w przeróżnych fryzurach, a także makijażach. Jednak ostatnie zdjęcia na Instagramie zrobiło na nas największe wrażenie. Polska aktorka postanowiła upodobnić się do królowej muzyki pop – Madonny! Jesteście ciekawi, jak wygląda?

Katarzyna Zielińska wygląda jak… Madonna!

Artystka postawiła na mocny makijaż oczu oraz podkreśliła usta czerwoną szminką. Do tego krótkie włosy ułożyła w taki sposób, że wygląda jak gwiazda muzyki pop sprzed lat! Oczywiście pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy: „Piękny makijaż 😍”, „Spojrzenie jak milion dolarów😍”, „Co za oko 💪🏻🤩😎🖤”. A według Was ten look jej pasuje? Postawiłybyście na podobny make up i fryzurę?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Made by @wilsonwillofficial #madonnaisbacktotown

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.