Katarzyna Zielińska, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
ZE ŚWIATA URODY

Katarzyna Zielińska upodobniła się do popularnej, amerykańskiej piosenkarki!

Jej look Was zaskoczy

Redakcja VIVA! 20 lutego 2020 14:15
Katarzyna Zielińska, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Katarzyna Zielińska już nie jeden raz pokazała, że lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. Mogliśmy ją zobaczyć w przeróżnych fryzurach, a także makijażach. Jednak ostatnie zdjęcia na Instagramie zrobiło na nas największe wrażenie. Polska aktorka postanowiła upodobnić się do królowej muzyki pop – Madonny! Jesteście ciekawi, jak wygląda?

Katarzyna Zielińska wygląda jak… Madonna!

Artystka postawiła na mocny makijaż oczu oraz podkreśliła usta czerwoną szminką. Do tego krótkie włosy ułożyła w taki sposób, że wygląda jak gwiazda muzyki pop sprzed lat! Oczywiście pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy: „Piękny makijaż 😍”, „Spojrzenie jak milion dolarów😍”, „Co za oko 💪🏻🤩😎🖤”. A według Was ten look jej pasuje? Postawiłybyście na podobny make up i fryzurę?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Made by @wilsonwillofficial #madonnaisbacktotown

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.