Katarzyna Warnke
Fot. Instagram @kasiawarnke
ze świata urody

Wiemy z jakiego zabiegu medycyny estetycznej korzysta Katarzyna Warnke!

To jeden z najskuteczniejszych metod anti-aging!

Marta Cieplak 11 stycznia 2019 18:00
Katarzyna Warnke
Fot. Instagram @kasiawarnke

Katarzyna Warnke jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, która w dodatku nie boi się zmieniać dla roli swojego wizerunku. I to drastycznie! Dla roli w filmie Klatka obcięła się nawet na łyso. I nawet bez włosów wygląda doskonale. Jak ona to robi?

Jak Katarzyna Warnke dba o urodę?

Wiadomo, że Kasia dba o to, co znajduje się w jej diecie. Ostatnio nawet zdecydowała, że przechodzi na wegetarianizm! Uprawia także sporty: biega, chodzi na siłownię i ćwiczy jogę. Jeśli chodzi o pielęgnację, to traktuje ją jako rodzaj odstresowania. „Bardzo lubię o siebie dbać, bo to jest taka przestrzeń wyłącznie dla siebie. Łazienka jest moim królestwem. (...) Zapalone świece, oczywiście olejki zapachowe i maseczki stoją przy wannie, są takie podstawowe rzeczy, które każda z nas może zrobić dla siebie” Katarzyna Warnke powiedziała w rozmowie z agencją. informacyjną Newseria Lifestyle.

Aktorka w wywiadach przyznaje też, że będą w różnych hotelach często korzysta z zabiegów spa. Ostatnio jednak na Instagramie pokazała swoje zdjęcie tuż przed zabiegiem mezoterapii igłowej. Widać na nim, że twarz i dekolt aktorki posmarowane są preparatem znieczulającym. W komentarzach aktorka napisała też, że planuje w przyszłości zrobić także wampirzy lifting, czyli ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym. To jeden z ulubionych zabiegów Kim Kardashian!

Na czym polega mezoterapia?

Mezoterapia to jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów wykonywanych w gabinetach medycyny estetycznej. Wykonywany w seriach bardzo skutecznie odmładza skórę i zapobiega jej przedwczesnemu starzeniu. Polega on na wstrzykiwaniu w głąb skóry właściwej i tkanki podskórnej substancji aktywnych dobranych przez lekarza w zależności od indywidualnych potrzeb. Najczęściej w skład takiego „koktajlu” wchodzi kwas hialuronowy, witaminy, aminokwasy i kwas polimlekowy.

Bezpośrednio po zabiegu na skórze mogą być widoczne ślady ukłuć, ale znikają one po kilku godzinach, maksymalnie po dwóch dniach. Sam zabieg nie należy do najprzyjemniejszych, ale można poprosić o znieczulenie jak Katarzyna Warnke, i wtedy będzie bezbolesny. Sama procedura ostrzykiwania trwa około godziny. 

 

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?