Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE
ze świata urody

Wiemy, jak Kasia Warnke dba o ciało po ciąży!

Na jaki zabieg się zdecydowała?

Marta Cieplak 20 stycznia 2020 18:25
Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Katarzyna Warnke w październiku 2019 została po raz pierwszy mamą. Ale nowe obowiązki związane z wychowaniem dziecka wcale nie zatrzymały jej w domu. Gwiazda już dziewięć dni po porodzie pojawiła się na Festiwalu Filmowym w Gdyni! Co prawda maskowała jeszcze brzuszek efektowną kamizelką, ale i tak wyglądała świetnie. Jednak, jak wynika z jej ostatniego wpisu na Instagramie, aby prezentować się jeszcze lepiej, aktorka zdecydowała się zadbać o ciało z pomocą specjalistów z jednej z warszawskich klinik medycyny estetycznej. Jakiemu zabiegowi się poddała?

Jakie zabiegi modelujące sylwetkę stosuje Katarzyna Warnke?

Na Instagramie widzimy aktorkę na zdjęciu zrobionym przy maszynie Accent Prime, która jest jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie na rynku.

Przedstawiam mojego nowego kumpla Accent Prime: jedną głowicą „wytapia” komórki tłuszczowe, a drugą ujędrnia skórę! Wiadomo, na jaką część ciała?, napisała na Instagramie

Jak działa Accent Prime?

– Skuteczność Accent Prime™ jest efektem połączenia rewolucyjnych technologii: fali ultradźwiękowej (US) łączącą w sobie falę podłużną i poprzeczną, z falą radiową unipolarną o najwyższej na rynku dostępnej częstotliwości 40,68 MHz. (...) Wystarczy 20 minut by pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha i ujędrnić skórę. Twoja smukła talia i płaski brzuch są w zasięgu ręki –  czytamy na stronie kliniki Skin Clinic, gdzie z zabiegów korzysta Kasia Warnke.

I rzeczywiście maszyna ta ma świetne opinie. Jesteśmy przekonani, że aktorka tez szybko pochwali się efektami odchudzania i ujędrniania „fałdki na brzuchu” jak sama o nich mówi.

Fani zachwyceni wyglądem aktorki

Pod postem fani Kasi Warnke zasypali ją komplementami. Jesteśmy pewni, że to najlepsze wsparcie, jakie można sobie wymarzyć:

Pani Kasiu - pani jest za idealna, pani takich kumpli nie potrzebuje!

Nieźle macierzyństwo służy! Kwitnący wygląd, serio, buzia jak nowa ❤️

Pani Kasiu i tak juz pieknie wyglądasz po porodzie

My zgadzamy się z nimi w 100% – aktorka wygląda fantastycznie. Ja idealną skórę bez śladu zmarszczek ani niedoskonałości. Jak widać macierzyństwo bardzo jej służy! 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.