Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE
ze świata urody

Wiemy, jak Kasia Warnke dba o ciało po ciąży!

Na jaki zabieg się zdecydowała?

Marta Cieplak 20 stycznia 2020 18:25
Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Katarzyna Warnke w październiku 2019 została po raz pierwszy mamą. Ale nowe obowiązki związane z wychowaniem dziecka wcale nie zatrzymały jej w domu. Gwiazda już dziewięć dni po porodzie pojawiła się na Festiwalu Filmowym w Gdyni! Co prawda maskowała jeszcze brzuszek efektowną kamizelką, ale i tak wyglądała świetnie. Jednak, jak wynika z jej ostatniego wpisu na Instagramie, aby prezentować się jeszcze lepiej, aktorka zdecydowała się zadbać o ciało z pomocą specjalistów z jednej z warszawskich klinik medycyny estetycznej. Jakiemu zabiegowi się poddała?

Jakie zabiegi modelujące sylwetkę stosuje Katarzyna Warnke?

Na Instagramie widzimy aktorkę na zdjęciu zrobionym przy maszynie Accent Prime, która jest jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie na rynku.

Przedstawiam mojego nowego kumpla Accent Prime: jedną głowicą „wytapia” komórki tłuszczowe, a drugą ujędrnia skórę! Wiadomo, na jaką część ciała?, napisała na Instagramie

Jak działa Accent Prime?

– Skuteczność Accent Prime™ jest efektem połączenia rewolucyjnych technologii: fali ultradźwiękowej (US) łączącą w sobie falę podłużną i poprzeczną, z falą radiową unipolarną o najwyższej na rynku dostępnej częstotliwości 40,68 MHz. (...) Wystarczy 20 minut by pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha i ujędrnić skórę. Twoja smukła talia i płaski brzuch są w zasięgu ręki –  czytamy na stronie kliniki Skin Clinic, gdzie z zabiegów korzysta Kasia Warnke.

I rzeczywiście maszyna ta ma świetne opinie. Jesteśmy przekonani, że aktorka tez szybko pochwali się efektami odchudzania i ujędrniania „fałdki na brzuchu” jak sama o nich mówi.

Fani zachwyceni wyglądem aktorki

Pod postem fani Kasi Warnke zasypali ją komplementami. Jesteśmy pewni, że to najlepsze wsparcie, jakie można sobie wymarzyć:

Pani Kasiu - pani jest za idealna, pani takich kumpli nie potrzebuje!

Nieźle macierzyństwo służy! Kwitnący wygląd, serio, buzia jak nowa ❤️

Pani Kasiu i tak juz pieknie wyglądasz po porodzie

My zgadzamy się z nimi w 100% – aktorka wygląda fantastycznie. Ja idealną skórę bez śladu zmarszczek ani niedoskonałości. Jak widać macierzyństwo bardzo jej służy! 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.