Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Katarzyna Warnke mocno zmieniła kolor włosów!

Tak jasnych nie miała już dawno!

Marta Cieplak 10 stycznia 2020 16:15
Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Katarzyna Warnke została mamą we wrześniu 2019 roku. Zresztą bardzo szybko po porodzie wróciła do obowiązków i zaczęła pokazywać się na ważnych premierach i imprezach, prezentując idealną figurę. Tuż po wyjściu ze szpitala miała krótkie włosy, które jednak regularnie zapuszcza. Teraz, gdy uzyskała zamierzoną długość, zdecydowała się na najmodniejsze cięcie na boba i mocne rozjaśnienie koloru. Tak jasnych włosów nie miała już dawno!

Kasia Warnke w nowej fryzurze

Rok 2019 należał do cięcia na boba – większość gwiazd zdecydowała się na to modne strzyżenie. I trzeba przyznać, że wszystkie wyglądają w nim świetnie. Kasia Warnke nie jest tu wyjątkiem, choć ona jako jedna z nielicznych, razem z Małgorzatą Kożuchowską, włosy musiała zapuścić, a nie obciąć, by cieszyć się modnym lookiem!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Roccococco💋 @hullhair #headline #moodforsun

Post udostępniony przez Kasia Warnke (@kasiawarnke)

Tak wyglądały przygotowania do efektu wow – kto rozjaśsniał włosy ten wie, że taki proces trwa dużo dłużej niż klasyczne farbowanie. Ale jak widać, Kasia bawiła się świetnie w salonie znanego stylisty włosów – Piotra Hulla.

Warnke w bobie
Fot. instagram@kasiawarnke

Na razie efekty możemy podziwiać tylko na Instastories aktorki, ale robią wrażenie! Gwiazda wygląda w tym kolorze i długości po prostu zjawiskowo! Ciekawe co na taką zmianę powie mąż - Piotr Stramowski!? 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.