Katarzyna Warnke
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
metamorfozy gwiazd

Katarzyna Warnke znów zaskakuje! Tym razem fryzurą na... chłopczycę

Zobacz szokującą metamorfozę aktorki

Marta Cieplak 21 lutego 2018 12:30
Katarzyna Warnke
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Na wczorajszej premierze „Kobiet mafii’ Patryka Vegi cała uwagę przykuła odtwórczyni jednej z głównych ról - Katarzyna Warnke. Pokazała się bowiem w zupełnie nowej, ultrakrótkiej fryzurze!

Katarzyna Warnke w krótkich włosach

Aktorka została przy jasnym blondzie, ale włosy diametralnie zmieniły długość – na bokach zostały skrócone maksymalnie, a góra pozostała delikatnie dłuższą. Choć takie cięcie bywa ryzykowne, Katarzyna Warnke wygląda w nim doskonale i bardzo sexy!

Jak podaje serwis Newseria ta zmiana była podyktowana nową rolą – aktorka niedługo wchodzi na plan filmu „Klatka" o zawodnikach MMA.

Ta zmiana fryzury była podyktowaną nie tyle potrzebą zmiany, co wymogami nowej roli

„Kocham wizerunek Angeliny Jolie, kiedy jest prawie łysa w wideoklipie Rolling Stones, kiedy idzie ulicami Nowego Jorku w futrze, w bieliźnie i ze ściętymi włosami. Mnie to się wydaje sexy” – powiedziała aktorka w rozmowie z serwisem Newseria.

Za metamorfozę aktorki odpowiada Piotr Hull, który strzyże też między innymi Paulinę Smaszcz-Kurzajewską i Meriettę Żukowską. Też ostatnio na dość krótko! 

Jak wam się podoba zmieniona Katarzyna Warnke?

Katarzyna Warnke
Fot. East News

Zobacz, jak przebiegała metamorfoza w salonie Piotra Hulla!

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.