Katarzyna Warnke
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
metamorfozy gwiazd

Katarzyna Warnke znów zaskakuje! Tym razem fryzurą na... chłopczycę

Zobacz szokującą metamorfozę aktorki

Marta Cieplak 21 lutego 2018 12:30
Katarzyna Warnke
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Na wczorajszej premierze „Kobiet mafii’ Patryka Vegi cała uwagę przykuła odtwórczyni jednej z głównych ról - Katarzyna Warnke. Pokazała się bowiem w zupełnie nowej, ultrakrótkiej fryzurze!

Katarzyna Warnke w krótkich włosach

Aktorka została przy jasnym blondzie, ale włosy diametralnie zmieniły długość – na bokach zostały skrócone maksymalnie, a góra pozostała delikatnie dłuższą. Choć takie cięcie bywa ryzykowne, Katarzyna Warnke wygląda w nim doskonale i bardzo sexy!

Jak podaje serwis Newseria ta zmiana była podyktowana nową rolą – aktorka niedługo wchodzi na plan filmu „Klatka" o zawodnikach MMA.

Ta zmiana fryzury była podyktowaną nie tyle potrzebą zmiany, co wymogami nowej roli

„Kocham wizerunek Angeliny Jolie, kiedy jest prawie łysa w wideoklipie Rolling Stones, kiedy idzie ulicami Nowego Jorku w futrze, w bieliźnie i ze ściętymi włosami. Mnie to się wydaje sexy” – powiedziała aktorka w rozmowie z serwisem Newseria.

Za metamorfozę aktorki odpowiada Piotr Hull, który strzyże też między innymi Paulinę Smaszcz-Kurzajewską i Meriettę Żukowską. Też ostatnio na dość krótko! 

Jak wam się podoba zmieniona Katarzyna Warnke?

Katarzyna Warnke
Fot. East News

Zobacz, jak przebiegała metamorfoza w salonie Piotra Hulla!

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.