katarzyna-skrzynecka-jak-jennifer-lopez-2
Fot. Piotr Porębski
Metamorfozy gwiazd

Katarzyna Skrzynecka postawiła na ostre cięcie!

Taka długość to hit nadchodzącej jesieni!

Marta Cieplak 28 lipca 2021 12:30
katarzyna-skrzynecka-jak-jennifer-lopez-2
Fot. Piotr Porębski

Katarzyna Skrzynecka należy do kobiet, które stosunkowo rzadko zmieniają fryzurę. Wyjątkiem są tutaj oczywiście charakteryzacje do ról teatralnych i filmowych. Jednak teraz, na półmetku wakacji, zaszalała z długością i kolorem włosów, a wszystko na potrzeby nowego, jesiennego spotu Polsatu. Jak teraz wygląda Katarzyna Skrzynecka?

Zobacz także: Katarzyna Skrzynecka z dnia na dzień bardzo zeszczuplała!

Katarzyna Skrzynecka obcięła i rozjaśniła włosy

Katarzyna Skrzynecka przyzwyczaiła nas do jednego looku – włosów za ramiona i zaczesywanej na bok grzywki. Najczęściej też pokazywała się w lekko falowanych włosach, dlatego jej nowy look dla wielu fanów może być niemałym zaskoczeniem! Ale naszym zdaniem to był doskonały ruch. W nowej fryzurze wygląda młodziej i bardziej nowocześnie. Zresztą sami zobaczcie:

Nowa fryzura Katarzyny Skrzyneckiej to strzał w 10! Ma najmodniejszą długość klasycznego boba przed ramiona, do tego długą i prostą grzywkę, która będzie hitem nadchodzącej jesieni (zapowiedź tego trendu można było zobaczyć na jesienno-zimowych pokazach w Paryżu, Nowym Jorku i Mediolanie). Całości dopełnia jaśniejszy, bardziej chłodny odcień blondu. Całość naprawdę robi wrażenie! Mamy nadzieję, że temu lookowi Katarzyna Skrzynecka będzie wierna na dłużej.

Zobacz także: Katarzyna Skrzynecka wyznała prawdę na temat botoksu!

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.