katarzyna-skrzynecka-jak-jennifer-lopez-2
Fot. Piotr Porębski
Metamorfozy gwiazd

Katarzyna Skrzynecka postawiła na ostre cięcie!

Taka długość to hit nadchodzącej jesieni!

Marta Cieplak 28 lipca 2021 12:30
katarzyna-skrzynecka-jak-jennifer-lopez-2
Fot. Piotr Porębski

Katarzyna Skrzynecka należy do kobiet, które stosunkowo rzadko zmieniają fryzurę. Wyjątkiem są tutaj oczywiście charakteryzacje do ról teatralnych i filmowych. Jednak teraz, na półmetku wakacji, zaszalała z długością i kolorem włosów, a wszystko na potrzeby nowego, jesiennego spotu Polsatu. Jak teraz wygląda Katarzyna Skrzynecka?

Zobacz także: Katarzyna Skrzynecka z dnia na dzień bardzo zeszczuplała!

Katarzyna Skrzynecka obcięła i rozjaśniła włosy

Katarzyna Skrzynecka przyzwyczaiła nas do jednego looku – włosów za ramiona i zaczesywanej na bok grzywki. Najczęściej też pokazywała się w lekko falowanych włosach, dlatego jej nowy look dla wielu fanów może być niemałym zaskoczeniem! Ale naszym zdaniem to był doskonały ruch. W nowej fryzurze wygląda młodziej i bardziej nowocześnie. Zresztą sami zobaczcie:

Nowa fryzura Katarzyny Skrzyneckiej to strzał w 10! Ma najmodniejszą długość klasycznego boba przed ramiona, do tego długą i prostą grzywkę, która będzie hitem nadchodzącej jesieni (zapowiedź tego trendu można było zobaczyć na jesienno-zimowych pokazach w Paryżu, Nowym Jorku i Mediolanie). Całości dopełnia jaśniejszy, bardziej chłodny odcień blondu. Całość naprawdę robi wrażenie! Mamy nadzieję, że temu lookowi Katarzyna Skrzynecka będzie wierna na dłużej.

Zobacz także: Katarzyna Skrzynecka wyznała prawdę na temat botoksu!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?