Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski
ZE ŚWIATA URODY

Katarzyna Skrzynecka pokazała się w nowej odsłonie!

W takiej fryzurze jeszcze jej nie widzieliśmy

Redakcja VIVA! 10 lutego 2020 22:11
Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Katarzyna Skrzynecka lubi eksperymentować ze swoimi włosami i zdecydowanie nie boi się zmian. Ostatnio gwiazda pojawiła się na rozdaniu Telekamer 2020 i zrobiła pozytywne wrażenie - jej figura jest do pozazdroszczenia, a co za tym idzie, świtnie prezentowała się w swojej kreacji na czerwony dywan. Ostatnio do sieci trafiło również zdjęcię, na kórym możemy zobaczyć Kasię w nieco innym looku, niż dotychczas. Jesteście ciekawi?

Katarzyna Skrzynecka ma nową fryzurę?

Jak się okazuje, artystka ostatnio świętowała dwusetny występ spektaklu, w którym gra jedną z ról. Jej kolega - Dawid Czupryński na swoim Instagramie opublikował zdjęcie, na którym widać między innymi właśnie aktorkę. Musimy przyznać, że jest nie do poznania w krótkich, pokręconych włosach. Jak wam się podoba Kasia w takiej odsłonie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.