Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski
ZE ŚWIATA URODY

Katarzyna Skrzynecka pokazała się w nowej odsłonie!

W takiej fryzurze jeszcze jej nie widzieliśmy

Redakcja VIVA! 10 lutego 2020 22:11
Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Katarzyna Skrzynecka lubi eksperymentować ze swoimi włosami i zdecydowanie nie boi się zmian. Ostatnio gwiazda pojawiła się na rozdaniu Telekamer 2020 i zrobiła pozytywne wrażenie - jej figura jest do pozazdroszczenia, a co za tym idzie, świtnie prezentowała się w swojej kreacji na czerwony dywan. Ostatnio do sieci trafiło również zdjęcię, na kórym możemy zobaczyć Kasię w nieco innym looku, niż dotychczas. Jesteście ciekawi?

Katarzyna Skrzynecka ma nową fryzurę?

Jak się okazuje, artystka ostatnio świętowała dwusetny występ spektaklu, w którym gra jedną z ról. Jej kolega - Dawid Czupryński na swoim Instagramie opublikował zdjęcie, na którym widać między innymi właśnie aktorkę. Musimy przyznać, że jest nie do poznania w krótkich, pokręconych włosach. Jak wam się podoba Kasia w takiej odsłonie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.