Katarzyna Kasia Skrzynecka, VIVA!, maj 2011, 10/2011
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
Metamorfozy gwiazd

Katarzyna Skrzynecka znowu schudła! Jej zdjęcia w bikini zachwycają internautów

Zobacz, jak teraz wygląda!

Marta Cieplak 9 września 2019 16:50
Katarzyna Kasia Skrzynecka, VIVA!, maj 2011, 10/2011
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Katarzyna Skrzynecka nie ukrywa, że postanowiła schudnąć, i efekt już teraz pozytywnie szokuje. Jak przyznaje gwiazda, to efekt determinacji – od kilkunastu tygodni jest na wegetariańskiej diecie i zgubiła już ponad 14 kilogramów! Aktorka postanowiła pokazać nową sylwetkę na zdjęciach: najpierw po powrocie z rodzinnych wakacji w Tunezji, a teraz na odpoczynku w Grecji. Musimy przyznać, że wygląda świetnie!

Katarzyna Skrzynecka pozuje w bikini

„Jest podobna do zasad owocowo-warzywnego detoksu doktor Dąbrowskiej. Tyle, że tamta dieta rozpisana jest na 40 dni, a ja założyłam, że potrwa trochę dłużej”, mówiła o swojej diecie w rozmowie z portalem Fakt. Nie da się nie zauważyć, że Katarzyna Skrzynecka traktuje swoje postanowienie bardzo poważnie! Na udostępnionych przez nią zdjęciach widać świetną figurę, wcięcie w talii i zjawiskowy biust. Jeden z internautów spytał nawet: „Cudo piersi, natura?”, na co aktorka szybko odpowiedziała: „No ba!”.

Pod fotografią z Tunezji gwiazda umieściła sporo hashtagów, w tym #dieta, #redukcja i #kostiumdwuczęściowypowrócił! Fani byli zachwyceni efektami tej metamorfozy i nie szczędzili aktorce komplementów: „Figura pierwsza klasa”, „Jak widzę takie cuda to chce czy nie chce zazdrość mnie zżera”, „Bosko!”, „Kasia... pierwsza klasa”.

Teraz Katarzyna Skrzynecka pokazała kolejne zdjęcie i... sądząc po komentarzach, efekt jest jeszcze bardziej oszałamiający! „Chciałam napisać jakiś błyskotliwy komentarz, ale szukam szczęki pod stołem”, „Piękna figura Pani Kasiu”, „Fantastycznie. 100% kobiety w kobiecie”, „Pani Kasiu, bosko, jak grecka bogini” – to tylko niektóre z nich.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

My też podziwiamy i trzymamy kciuki, by dieta wegetariańska przyniosła oczekiwane efekty i aby aktorce udało się zrzucić zapowiadane 20 kg! 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.