Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski
O tym się mówi!

Katarzyna Skrzynecka jest nie do poznania! Co się stało z jej długimi włosami?

Aktorka pokazała fotografię z ogoloną głową...

Aleksandra Frankowska 19 listopada 2020 12:33
Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Katarzyna Skrzynecka uwielbia metamorfozy. Aktorka dla ról jest w stanie schudnąć, przytyć, a nawet bardzo się oszpecić. To prawdziwa gwiazda wśród aktorów, która swoją pracę traktuje zawsze na najwyższym poziomie. Tym razem na swoim Instagramie pochwaliła się filmem, na którym jest… łysa! Co się stało?

Kasia Skrzynecka jest łysa?

Aktorka zaprezentowała fanom najnowszy filmik, na którym nie ma włosów. Okazuje się, że to na szczęście efekt najnowszej charakteryzacji, którą gwiazda przeszła do najnowszego, sekretnego projektu.

Łyso mi... Czyli coś jest na rzeczy... Tylko co... #myjob #mamusiawpracy #łyso #żonawpracy #cośsięszykuje #fx #charakteryzacja.

Sekretny projekt Skrzyneckiej

Aktorka za każdym razem udowadnia, że uwielbia metamorfozy. Wygrała w końcu pierwszą edycję show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Następnie zasiała w jury programu, do którego już niebawem ruszą kolejne nagrywki. Być może opublikowany film to zajawka, ze coś w tym temacie już zaczyna się dziać. Skrzynecka nie zdradziła jednak dla jakiego projektu straciła włosy! Jesteście ciekawi?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?