Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski
O tym się mówi!

Katarzyna Skrzynecka jest nie do poznania! Co się stało z jej długimi włosami?

Aktorka pokazała fotografię z ogoloną głową...

Aleksandra Frankowska 19 listopada 2020 12:33
Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Katarzyna Skrzynecka uwielbia metamorfozy. Aktorka dla ról jest w stanie schudnąć, przytyć, a nawet bardzo się oszpecić. To prawdziwa gwiazda wśród aktorów, która swoją pracę traktuje zawsze na najwyższym poziomie. Tym razem na swoim Instagramie pochwaliła się filmem, na którym jest… łysa! Co się stało?

Kasia Skrzynecka jest łysa?

Aktorka zaprezentowała fanom najnowszy filmik, na którym nie ma włosów. Okazuje się, że to na szczęście efekt najnowszej charakteryzacji, którą gwiazda przeszła do najnowszego, sekretnego projektu.

Łyso mi... Czyli coś jest na rzeczy... Tylko co... #myjob #mamusiawpracy #łyso #żonawpracy #cośsięszykuje #fx #charakteryzacja.

Sekretny projekt Skrzyneckiej

Aktorka za każdym razem udowadnia, że uwielbia metamorfozy. Wygrała w końcu pierwszą edycję show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Następnie zasiała w jury programu, do którego już niebawem ruszą kolejne nagrywki. Być może opublikowany film to zajawka, ze coś w tym temacie już zaczyna się dziać. Skrzynecka nie zdradziła jednak dla jakiego projektu straciła włosy! Jesteście ciekawi?

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.