Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski
ZE ŚWIATA URODY

Katarzyna Skrzynecka pokazała jak farbuje włosy w domu!

I zdradziła przy tym genialny trik!

Marta Cieplak 23 kwietnia 2020 12:31
Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Katarzyna Skrzynecka, jak większość Polaków, przebywa w swoim domu razem z rodziną. Ale po zdjęciach, które wrzuca na swoj Instagram widać, że aktorka doszła do momentu, w którym musiała zdecydować się na domowe farbowanie włosów! Zresztą nie tylko ona odważyła się na ten krok. Inne gwiazdy mają już tę „operację” za sobą. Zobaczcie jaki efekt osiągnęła Katarzyna Skrzynecka!

Katarzyna Skrzynecka farbuje włosy w domu i wykorzystuje świetny trik!

Jak sama pisze, nie było to wcale takie trudne: „farba znanej firmy dobrej jakości kupiona w znanym kosmetycznym sklepie sieciowym 😉 kolor "mrożony perłowy blond" nr 9 - 5 , bo wiele pań pytało 😉 nakładany manualnie jak balsam w rękawiczkach, bez użycia pędzelków itp 😉 spokojnie dało radę👍👍👍 45 minut)”. Musimy przyznać, że efekt jest naprawdę świetny. Perfekcyjnie nałożony kolor robi wrażenie!

Do tego aktorka kolejnym zdjęciem zdradza triki dla tych kobiet, które muszą nosić okulary nawet podczas farbowania i nie chcą ich zniszczyć!

Nowe zastosowanie worka na śmieci 🤣 oraz śniadaniówek do ochrony okularów

Musimy przyznać, że to genialne rozwiązanie!  Na pewno wypróbujemy je podczas kolejnej domowej koloryzacji...

Fani docenili wysiłki gwiazdy i zasypują ją komplementami:

Jest super👍👍👍 trzeba sobie radzić jakoś samemu dopóki nie zaczną pracować fryzjerzy 🌹🌹🌹

Jest moc! Pani Kasia człowiek wielu talentów❤️💪

Piękna kobieta i piękny kolor

Pięknie Pani wygląda w nowej fryzurze 😍😍👌

Nam też się podoba. A Ty zdecydujesz się na domowe farbowanie czy jednak poczekasz aż otworzą się salony fryzjerskie?:-) 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.