Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski
O tym się mówi

Katarzyna Skrzynecka radykalnie zmieniła fryzurę! Wygląda o 10 lat młodziej?

"Bardzo korzystnie w krótszych włosach" - pisze fanka!

Redakcja VIVA! 29 stycznia 2020 11:44
Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Katarzyna Skrzynecka to artystka, która od lat zaskakuje pięknym wyglądem, optymizmem życiowym oraz chęcią stałego zawodowego rozwoju. Jeszcze całkiem niedawno śledziliśmy metamorfozę jej sylwetki. Pani Katarzyna postanowiła zmienić swój tryb życia i odżywiania i schudła prawie 20 kg. 49-letnia aktorka wygląda coraz lepiej. Mimo bardzo aktywnego trybu życia konsekwentnie pracuje nad swoim wizerunkiem. Oprócz tego, że jest uznaną, lubianą i bardzo zapracowaną aktorką, przede wszystkim jest również mamą i żoną. Stara się żyć rozsądnie, nie ulega popularności i uwielbia swoich fanów. Nic zatem dziwnego, że ma masę wiernych użytkowników w mediach społecznościowych, którzy śledzą jej aktywność i z przyjemnością komentują.

Katarzyna Skrzynecka obcięła włosy w 2020

Trudno przejść obojętnie obok metamorfozy Katarzyny Skrzyneckiej! Na instagramie fryzjera gwiazd Jarka Młotkowskiego, pojawiły się zdjęcia z radykalnej metamorfozy jaką przeszła aktorka. Wyraźnie je skróciła! Do tej pory aktorka kojarzona była przede wszystkim z długimi włosami! Jesteśmy zachwyceni tą zmianą, aktorka wygląda o 10 lat młodziej. Bardzo dobra decyzja! 

Bardzo korzystnie w krótszych włosach - komentuje fanka

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.