Katarzyna Niezgoda, VIVA! listopad 2011
Fot. Iza Grzybowska/VOYK
Metamorfozy gwiazd

Katarzyna Niezgoda już tak nie wygląda! Przeszła ogromną metamorfozę!

Zupełnie nie przypomina siebie sprzed lat!

Aleksandra Frankowska 30 maja 2021 18:27
Katarzyna Niezgoda, VIVA! listopad 2011
Fot. Iza Grzybowska/VOYK

O metamorfozie Katarzyny Niezgody mówi się bardzo głośno. Gwiazda jeszcze jakiś czas temu była brunetką. Dziś uśmiecha się na zdjęciach jako atrakcyjna blondynka. Zrzuciła również sporo kilogramów dzięki czemu wygląda zupełnie inaczej. Była dziewczyna Tomasza Kammela nie ukrywa, ze znowu jest szczęśliwa. Wygląda fantastycznie, widać to przede wszystkim na zdjęciach!

Czytaj też: Katarzyna Niezgoda nie ukrywa już miłości... Kim jest jej partner? 

Katarzyna Niezgoda schudła 30 kg!

Businesswoman, która zajmuje się nie tylko prawem, ale również zarządza kilkoma firmami, w ciągu kilku lat bardzo się zmieniła. Katarzyna Niezgoda obecnie jest o wiele szczuplejsza, ubyło jej aż 30 kg! Świetnie czuje się również w blond włosach, które wybrała porzucając te w kolorze gorzkiej czekolady. Związała się również z Pawłem Markiewiczem, z którym jest bardzo szczęśliwa. Miłość kwitnie, a na zdjęciach Niezgoda wygląda na niezwykle zakochaną.

Zakodowałam sobie w głowie, że jestem gruba i cały czas o tym pamiętałam. Nawet jak bardzo schudłam już po studiach i byłam naprawdę szczupła, to ciągle odbierałam siebie jako grubą. To wpływało na moją psychikę i na świadomość mojego wyglądu. A jeżeli o czym zapomnieć się nie da, to doskwiera – mówiła w wywiadzie dla Viva!.

Dieta Kasi Niezgody

Businesswoman przeszła na specjalną dietę, która pomogła jej schudnąć aż 30 kg. Ze swojego menu usunęła całkowicie chleb, gluten oraz fast foody. Było warto, ponieważ efekt jest niesamowity i co najważniejsze – nie ma żadnego efektu jojo.

Zobacz też: Katarzyna Niezgoda pokazała czułe zdjęcie z partnerem

Jak Wam się podoba jej metamorfoza? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.