Katarzyna Grochola, Viva! 2014
Fot. Marcin Kempski/I like photo
Metamorfozy gwiazd

Katarzyna Grochola zaszalała u fryzjera!

Jak teraz wygląda?

Redakcja VIVA! 3 lutego 2021 14:30
Katarzyna Grochola, Viva! 2014
Fot. Marcin Kempski/I like photo

Katarzyna Grochola to autorka bestselerów  i jedna z najbardziej poczytnych polskich autorek. Jej książki sprzedały się w ponad 4 mln egzemplarzy. Od lat praktycznie nie zmienia wizerunku i jest wierna swoim ciemnym, kręconym włosom. Ale teraz, w nowym roku, postanowiła delikatnie je rozświetlić i wybrała się do słynnego fryzjera gwiazd, Leszka Czajki. Myślicie, że kiedyś rozjaśni włosy tak jak jej córka, Dorota Szelągowska?

Katarzyna Grochola zmieniła fryzurę i kolor włosów

Na Instagramie pisarki, na którym obserwuje ją już ponad 28 tysięcy osób, pojawił się filmik z salonu fryzjerskiego. Widać na nim, że nad nowym kolorem włosów czuwa nie tylko mistrz, Leszek Czajka, ale pomaga mu też aż troje asystentów!

Takie zainteresowanie jej się podobało, bo podpisała fotografię:

Leszek Czajka wstrząśnięty, niezmieszany! Jestem u fryzjera nie u lekarza! Czuję się jakbym wyjechała na urlop!!!

Zabawnym komentarzom pod filmikiem nie ma końca:

„O rany, myślałam, że to operacja plastyczna 😃”, „O matko jaki skład! Czy oni się obawiali, że Pani zwieje?”. Na szczęście nie zwiała!

A jak wyglądają efekty tej ciężkiej pracy? Musimy przyznać, że jesteśmy pod wrażeniem!

Grochola metamorfoza
Fot. Instagram@katarzynagrochola_official

Włosy są mocno rozjaśnione, ale nie na całości, ale pasemkami. Co daje lekki, hollywoodzki look podkreślony dodatkowo pięknymi falami. Choć jak pisze sama Grochola, ten efekt utrzyma się pewnie tylko do pierwszego mycia:-)

A z przodu prezentuje się tak:

Katarzyna Grochola metamorfoza 2021
Fot. Instagram@katarzynagrochola_official

Grzywka została, co nas cieszy, bo to znak rozpoznawczy pisarki. Nam bardzo podoba się ostateczny look!  A Wy wolicie Grocholę w lokach czy jednak w falach?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.