Katarzyna Glinka, Viva! grudzień 2011, 26/2011
Fot. Iza Grzybowska/MOVE
O tym się mówi!

Katarzyna Glinka już tak nie wygląda! Postawiła na ostre cięcie!

Aktorka wygląda fenomenalnie!

Aleksandra Frankowska 20 listopada 2020 11:27
Katarzyna Glinka, Viva! grudzień 2011, 26/2011
Fot. Iza Grzybowska/MOVE

Katarzyna Glinka do tej pory była wierna jednej fryzurze. Długie, czekoladowo brązowe włosy doskonale współgrały z jej oliwkową karnacją. Aktorce wiele razy przypisywano południowe korzenie, ze względu na niego egzotyczną i oryginalną urodę. Na najnowszym zdjęciu na Instagramie gwiazda pochwaliła się nową fryzurą. Postawiła na ostre cięcie i inny kolor!

Życie prywatne Katarzyny Glinki

Ten rok był dla aktorki bardzo przełomowy, ponieważ po raz pierwszy została mamą. Na świecie wraz z narzeczonym Jarosławem Bienieckim powitali syna Leona. Co jakiś czas rodzice dzielą się na swoich social mediach rodzinnymi zdjęciami i pokazują, jak bardzo są szczęśliwi.

Katarzyna Glinka zmieniła fryzurę

Okazuje się, że zmiany zaszły w życiu Glinki nie tylko w aspekcie macierzyństwa. Aktorka, która do tej pory była wierna długim włosom, postanowiła nieco odświeżyć swoją fryzurę. Postawiła na ostre cięcie – włosy są wyraźnie skrócone i wycieniowane. Dodatkowo, zmieniła również kolor. Nie doszukamy się już u niej ciemnego brązu z refleksami. Teraz to mocna czerń, która jeszcze bardziej podkreśla jej urodę. Katarzyna Glinka wygląda fenomenalnie! Wam też się podoba?

Zaświeciło w Wawie !!!! Słońce o tej porze roku to nie jest takie oczywiste @przemofryzjer dzięki za nowe włosy. Ściskam ! Miłego dnia.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?