Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska
O tym się mówi

Katarzyna Cichopek zachwyca figurą na rodzinnych wakacjach!

Aktorka wygląda jak... Jennifer Lopez!

Marta Cieplak 1 kwietnia 2021 19:30
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Katarzyna Cichopek to jedna z najbardziej lubianych polskich gwiazd. Od ponad dwudziestu lat gra Kingę w serialu M jak miłość – na planie produkcji pojawiła się jako nastolatka. Dodatkowo od kilku miesięcy jest też prowadzącą program Pytanie na śniadanie w TVP, a także od lat pomaga mężowi, Marcinowi Hakielowi, w prowadzeniu szkoły tańca. Para poznała się na planie Tańca z gwiazdami i od tego czasu są nierozłączni! Para ma dwójkę dzieci. Katarzyna Cichopek wraz całą rodziną postanowiła spędzić tegoroczne święta wielkanocne na Dominikanie! Zdjęcia, które publikuje na Instagramie, zachwycają!

Katarzyna Cichopek w wyciętym kostiumie eksponuje kształty na plaży na Dominikanie

Jak się okazuje, cała czwórka postanowiła spędzić ten wyjątkowy czas na słonecznej wyspie, by jak sama mówi: „naładować baterie”. Na razie jest tam upalnie, choć wietrznie. Ale to nie przeszkadza aktorce pozować do zdjęć w mocno wyciętym kostiumie i pięknej narzutce. Musimy przyznać, że trudno oderwać wzrok od jej zjawiskowych, kobiecych kształtów. Uwagę zwraca szczególnie mocno wycięty i ozdobiony kryształkami dekolt kostiumu. 

Katarzyna Cichopek odejdzie z M jak miłość?

Katarzyna Cichopek pokazała łazienkę w swoim mieszkaniu!

Naszą uwagę zwracają jednak także inne detale – elegancka biżuteria i duże okulary z charakterystycznym łańcuszkiem. W bardzo podobnych pozowała niedawno Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Jennifer Lopez! A warto dodać, że właśnie na Dominikanie J.Lo kręci teraz swój najnowszy film Shotgun Wedding! Czy to przypadek?

Katarzyna Cichopek kusi biustem na Dominikanie
Fot. Instagram@katarzynacichopek

Tak czy inaczej aktorka prezentuje się w nich fantastycznie. Nas zachwyciło też amarantowe nakrycie ze złotymi piórami, które jest idealnym dodatkiem do kostiumu. Tylko spójrzcie:

Katarzyna Cichopek na wakacjach na Dominikanie 2021
Fot. Instagram@katarzynacichopek

Świetne, prawda? Czekamy na kolejną porcję zdjęć i stylizacji Kasi Cichopek!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.