Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska
O tym się mówi

Katarzyna Cichopek zachwyca figurą na rodzinnych wakacjach!

Aktorka wygląda jak... Jennifer Lopez!

Marta Cieplak 1 kwietnia 2021 19:30
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Katarzyna Cichopek to jedna z najbardziej lubianych polskich gwiazd. Od ponad dwudziestu lat gra Kingę w serialu M jak miłość – na planie produkcji pojawiła się jako nastolatka. Dodatkowo od kilku miesięcy jest też prowadzącą program Pytanie na śniadanie w TVP, a także od lat pomaga mężowi, Marcinowi Hakielowi, w prowadzeniu szkoły tańca. Para poznała się na planie Tańca z gwiazdami i od tego czasu są nierozłączni! Para ma dwójkę dzieci. Katarzyna Cichopek wraz całą rodziną postanowiła spędzić tegoroczne święta wielkanocne na Dominikanie! Zdjęcia, które publikuje na Instagramie, zachwycają!

Katarzyna Cichopek w wyciętym kostiumie eksponuje kształty na plaży na Dominikanie

Jak się okazuje, cała czwórka postanowiła spędzić ten wyjątkowy czas na słonecznej wyspie, by jak sama mówi: „naładować baterie”. Na razie jest tam upalnie, choć wietrznie. Ale to nie przeszkadza aktorce pozować do zdjęć w mocno wyciętym kostiumie i pięknej narzutce. Musimy przyznać, że trudno oderwać wzrok od jej zjawiskowych, kobiecych kształtów. Uwagę zwraca szczególnie mocno wycięty i ozdobiony kryształkami dekolt kostiumu. 

Katarzyna Cichopek odejdzie z M jak miłość?

Katarzyna Cichopek pokazała łazienkę w swoim mieszkaniu!

Naszą uwagę zwracają jednak także inne detale – elegancka biżuteria i duże okulary z charakterystycznym łańcuszkiem. W bardzo podobnych pozowała niedawno Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Jennifer Lopez! A warto dodać, że właśnie na Dominikanie J.Lo kręci teraz swój najnowszy film Shotgun Wedding! Czy to przypadek?

Katarzyna Cichopek kusi biustem na Dominikanie
Fot. Instagram@katarzynacichopek

Tak czy inaczej aktorka prezentuje się w nich fantastycznie. Nas zachwyciło też amarantowe nakrycie ze złotymi piórami, które jest idealnym dodatkiem do kostiumu. Tylko spójrzcie:

Katarzyna Cichopek na wakacjach na Dominikanie 2021
Fot. Instagram@katarzynacichopek

Świetne, prawda? Czekamy na kolejną porcję zdjęć i stylizacji Kasi Cichopek!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…