METAMORFOZY GWIAZD

Tak Kasia Cichopek wygląda bez grama makijażu. Fani aktorki nie kryją zdziwienia

Różnica jest niewiarygodna!

Konrad Szczęsny 7 listopada 2018 19:27

Od kilku lat w show-biznesie panuje wśród gwiazd moda na zamieszczanie w mediach społecznościowych zdjęć, na których pozują bez grama makijażu. Ma to zachęcić inne kobiety, by nie ulegały presji perfekcyjnego wyglądu za wszelką cenę i stawiały na co dzień na naturalność. Do tego grona dołączyła właśnie ulubienica widzów M jak miłość, Katarzyna Cichopek.

Kasia Cichopek bez makijażu na Instagramie

Serialowa Kinga Zduńska podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama serią czterech fotografii, na których widoczna jest jej twarz i fragment sylwetki. Zostały one wykonane o świcie, przed wejściem aktorki na plan. Dlatego też gwiazda pozuje na nich bez grama makijażu, ujawniając tym samym, jak wygląda na co dzień, z dala od błysku fleszy i salonowego blichtru.

Musimy przyznać, że Katarzyna Cichopek prezentuje się znakomicie i w takim wydaniu jest jeszcze bardziej atrakcyjna niż wtedy, gdy pozuje do zdjęć wystylizowana i w pełnym makijażu.

A jakie jest Twoje zdanie na ten temat?  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.