Katarzyna Zielińska, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O tym się mówi!

Kasia Zielińska pokazała zdjęcie swojej metamorfozy!

Co za zmiana!

Aleksandra Frankowska 16 grudnia 2020 11:27
Katarzyna Zielińska, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Katarzyna Zielińska to jedna z piękniejszych polskich aktorek. Jej nietuzinkowa uroda zachwyca, a żeby było ciekawiej, nie zawsze miała tak perfekcyjną figurę, jak teraz. Kasia na swoim Instagramie zaprezentowała metamorfozę, jaką przeszła w ciągu 10 lat. Zmiana jest ogromna!

Kasia Zielińska bardzo schudła

10 lat temu Kasia Zielińska wyglądała zupełnie inaczej. Zmianę zawdzięcza ścisłej diecie oraz treningom, którymi chętnie chwali się w swoich social mediach. Na efekty nie trzeba było długo czekać – jej figura wróciła do niesamowitych kształtów, których zazdroszczą jej inne aktorki i koleżanki z branży.

Kasia Zielińska przeszła metamorfozę

Styl Kasi Zielińskiej nie zawsze był wzorem do naśladowania. Wiele razy zdarzyło jej się zaliczyć ubraniowe wpadki na ściankach, wybierając kreacje, które nie do końca pasowały do jej figury. Przez lata zmieniła się nie tylko jej figura, ale również fryzura, która stała się jej znakiem rozpoznawalnym. Fani są zachwyceni przemianą, jakiej dokonała i nie szczędzą jej komplementów. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.