Kasia Sokołowska, Viva! 7/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
Metamorfozy gwiazd

Kasia Sokołowska w nowym Top Model pokazała odmienioną fryzurę

Takiej metamorfozy nikt się nie spodziewał!

Aleksandra Frankowska 8 września 2022 12:27
Kasia Sokołowska, Viva! 7/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

To już 11. edycja programu Top Model, gdzie po raz kolejny jurorką została Kasia Sokołowska. Reżyserka pokazów mody ma teraz w życiu szczególny czas, ponieważ właśnie po raz pierwszy została mamą. Kilka tygodni po porodzie wróciła już do pracy, a teraz zaskoczyła widzów zupełnie odmienioną fryzurą!

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Sokołowska po raz pierwszy pokazała synka. Chłopiec ma już miesiąc!

Kasia Sokołowska wróciła do pracy po porodzie

Niedawno Sokołowska została mamą małego Iwo. Chociaż skończyła już 49 lat, dzięki medycynie i świetnym lekarzom, Kasia wraz z partnerem spełnili marzenie o posiadaniu dziecka. Mama czuje się świetnie i tak też wygląda, a Iwo jest jej prawdziwym oczkiem w głowie. Nikogo nie dziwi fakt, że szybko wróciła też do pracy. Kasia jest prawdziwą pasjonatką mody, a właśnie zaczęła się 11. edycja programu Top Model. Zachwyciła nie tylko zjawiskową figurą po ciąży, ale również fryzurą. Takiej metamorfozy nikt się nie spodziewał.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Katarzyna Sokołowska jest pełna podziwu dla matek Polek: „Są siłaczkami. To jest nieprawdopodobne i o tym mówmy!”

Kasia Sokołowska
Fot. Top Model

Sokołowska zaskoczyła nową fryzurą w 11. edycji Top Model

Do tej pory charakterystyczną fryzurą Kasi Sokołowskiej było krótkie cięcie, często z włosami zaczesanymi do tyłu, podtapirowanymi. We wczorajszym odcinku Top Model reżyserka pokazów zaskoczyła zupełnie nowym lookiem. Jej włosy sięgają teraz do ramion! Lekko pofalowane, z przedziałkiem na środku, swobodnie opadały na boki. Musimy przyznać, że ta fryzura odjęła Kasi lat – jest bardzo dziewczęca i nowoczesna. Jesteśmy na tak! 

Wideo

Nie umiał wstać z łóżka, odzyskał sprawność po 8 latach. Michał Figurski szczerze o wyjściu z choroby

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.