Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska
ze świata urody

Kasia Cichopek bez krzty makijażu! Marcin Hakiel pokazał wyjątkowe zdjęcie żony…

Zakochani postawili na sport i wyczerpujący wspólny trening…

Redakcja VIVA! 22 marca 2021 17:30
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Katarzyna Cichopek od 20 lat wciela się w jedną z głównych postaci w słynnym serialu M jak miłość. Fani z zapartym tchem śledzą losy serialowej Kingu Zduńskiej, ale to nie wszystko, bo teraz mogą ją też oglądać na ekranie jako prowadzącą poranny program Pytanie na śniadanie w TVP2. Kasia aktywnie prowadzi też swój profil na Instagramie. Jej zdjęcia można też zobaczyć na profilu jej męża Marcina Hakiela, który od czasu do czasu postuje zdjęcia z ukochaną żoną. Tym razem zaskoczył fanów…

Kasia Cichopek bez makijażu na zdjęciach z mężem

Kasia i Marcin tworzą zgrane małżeństwo. Parą są już piętnaście lat, a dwanaście po ślubie. Poznali się w 2005 roku na planie Tańca z gwiazdami. Para doczekała się dwójki dzieci, ma za sobą też pewne kryzysy, to jednak zupełnie normalne przy tak długim stażu związku. Razem tworzą jednak świetny team. Jak się okazuje lubią też wspólne treningi! Marcin opublikował na swoim profilu na Instagramie kilka zdjęć. W jednym poście na zdjęciu Kasia i Marcin są tuż po treningu - oboje zmęczeni, ale szczęśliwi, a Kasia nie ma na sobie nawet odrobiny makijażu. Widać za to, że jej cera jest zaróżowiona od wysiłku. Hakiel podpisał zdjęcie prostym komentarzem, który opatrzył kilkoma ważnymi hasztagami:

Workout completed✌️😁 #workout #couple #couplegoals #partnerincrime #wife #partners #hobby

Zobacz także: Katarzyna Cichopek zachwyca w różowym garniturze. Gdzie go kupisz?

To jednak nie jedyne zdjęcie Kasi bez makijażu, które opublikował jej mąż. Parę dni wcześniej na swój profil na Instagramie wrzucił wspólne zdjęcia z windy. Tym razem postawił na słynne motto niejednego męża:

Jak to mawiają najwięksi mędrcy tego świata: „Happy Wife, Happy Life!!”

Zgadzacie się z Marcinem?
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.