Karolina Szostak, VIVA! maj 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
Metamorfozy gwiazd

Karolina Szostak zmieniła fryzurę i wygląda jak klon Jennifer Lopez!

Pod jej postem z nowym uczesaniem rozpętała się burza! O co poszło?

Marta Cieplak 20 maja 2020 17:09
Karolina Szostak, VIVA! maj 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Karolina Szostak jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek telewizyjnych. A odkąd mocno schudła stosując post dr Dąbrowskiej stała się dla wielu prawdziwym guru w kwestii odżywiania. Teraz gwiazda chętnie eksperymentuje z różnymi stylizacjami i często zaskakuje swoich fanów bardzo zmysłowymi kreacjami. Ale moda to już za mało! Teraz Karolina Szostak postanowiła pobawić się fryzurą i makijażem i upodobniła się do Jennifer Lopez! To zdjęcie trzeba zobaczyć!

Karolina Szostak wygląda jak klon J.Lo!

Inspiracją do nowego looku prezenterki było najnowsze zdjęcie Jennifer Lopez, które piosenkarka wrzuciła na swój feed na Instagramie. Karolina Szostak o pomoc poprosiła makijażystkę Martę Miłosz, która zjawiskowe loki wyczarowała... prostownicą! Efekt? Zwala z nóg! Musimy przyznać, że metamorfoza bardzo się udała.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzisiaj po poranku 🌞zaszalałyśmy z @marta_milosz_makeup #fryzura #loki #jlo #udałosię ???

Post udostępniony przez Karolina Szostak - Official (@karolinaszostak)

Prezenterka Polsatu spytała pod postem, czy fryzura na J.Lo się udała, więc fani zasypali ją komplementami:

Mega! 😍

Pani Karolino, jest Pani dużo piękniejsza niż JLO😍

Jak to się dziś mówi... SZTOS😍

Jednak niektórzy skomentowali kolaż ze zdjęć dość złośliwie:

Jak się porównała do JL 😂😂😂😂

Gwiazda szybko zareagowała i odpisała ze spokojem:

polecam czytanie ze zrozumieniem 🌞

Ale na tym się nie skończyło! Pod tym jednym komentarzem rozpętała się prawdziwa burza o to, że jest to inspiracja czy kopia. Pojawiły się też nieprzyjemne posty: „Dziewczyno śmieszne jest dla mnie porównanie się do JLO - bo to zdecydowanie inny level 😎 chyba nie zaprzeczysz?;) ja się nikogo nie czepiam tylko wyrażam swoje zdanie - moge czy nie?”. Ale fanki Karoliny mocno jej broniły: „Poza tym chyba nie zrozumiałaś prostego przekazu „dziewczyno”. Chodzi o podobieństwo fryzury. Ale skoro reprezentujesz inny „level” to może ci to umknęło”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@marta_milosz_makeup #szaleństwo #dziewczyny #loki #prostownica

Post udostępniony przez Karolina Szostak - Official (@karolinaszostak)

A waszym zdaniem to plagiat czy po prostu dobra zabawa? Bo nam się wydaje, że to była prawdziwa burza w szklance wody. A trzeba się kupić na tym, że Karolina zrobiła świetną robotę i wygląda fantastycznie!

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.