Karolina Szostak, Viva! 5/2021
Fot. Filip Zwierzchowski/Das Agency
O tym się mówi!

Karolina Szostak w nowej fryzurze! To prawdziwy hit Instagrama!

Wygląda obłędnie!

Aleksandra Frankowska 12 maja 2021 16:27
Karolina Szostak, Viva! 5/2021
Fot. Filip Zwierzchowski/Das Agency

Karolina Szostak ostatnio mocno szaleje z metamorfozami. Prezenterka po długim czasie ostro skróciła swoje długie, blond włosy. Zawsze jednak nosi je rozpuszczone, co bardzo jej pasuje. Tym razem zrobiła jednak wyjątek i na swoim Instagramie zaprezentowała się w zupełnie nowej fryzurze! Gwiazda odkąd schudła, stała się prawdziwą ikoną stylu, podziwiają przez fanki w całej Polsce. Postawiła na uczesanie, które jest absolutnym hitem Instagrama! Trzeba przyznać, że wygląda rewelacyjnie!

Czytaj też: Jak mieszka Karolina Szostak? Apartament gwiazdy zaskakuje…

Karolina Szostak ma nową fryzurę na wiosnę 2021

Niedawno dziennikarka ścięła włosy na tak zwanego long boba z grzywką. To była jednak zbyt mała metamorfoza i po raz kolejny postanowiła zaszaleć. Fanom pokazała filmik na którym ma zaplecione warkoczyki, w stylu Anny Lewandowskiej. Ta fryzura to prawdziwy hit roku 2021! Odmładza, a jednocześnie pozwala czuć się komfortowo podczas uprawiania sportu.

Zobacz również: Karolina Szostak już tak nie wygląda!

Widać, że Szostak czuje się w niej świetnie. Fryzura bardzo jej pasuje i nieco odświeżyła jej wizerunek. Dobierane warkocze stają się coraz bardziej modne, zwłaszcza wśród celebrytek. Wróciły one do łask po wielu latach, ponieważ królowały najbardziej w latach 90.

Jak Wam się podoba nowa fryzura Karoliny Szostak? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.