Karolina-Szostak-bez-makijazu-i-bez-filtra
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
Z życia gwiazd

Karolina Szostak w małej czarnej z głębokim dekoltem podczas finału Ligi Mistrzów!

W takiej wersji jeszcze jej nie widzieliście!

Aleksandra Frankowska 24 sierpnia 2020 11:31
Karolina-Szostak-bez-makijazu-i-bez-filtra
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wczorajszy dzień dla wszystkich fanów piłki nożnej był niezwykle emocjonujący. Mecz Bayern Monachium i PSG oglądała również Karolina Szostak, która w czarnej stylizacji na wizji obstawiała i komentowała mecz. Trzeba przyznać, że dziennikarka wyglądała zjawiskowo, a wzrok przykuwał jej głęboki dekolt, eksponujący pokaźny biust! Fani gwiazdy byli zachwyceni jej stylizacją!

Karolina Szostak w studiu Polsatu podczas finału Ligi Mistrzów 2020

W niedzielę 23 sierpnia rozpoczął się historyczny mecz dla drużyny Roberta Lewandowskiego, Bayern Monachium, która zmierzyła się z Paris Saint-Germain. Mecz zakończył się wynikiem 0:1 dla drużyny Lewandowskiego, co okazało się niezwykłym zwieńczeniem genialnej kariery piłkarza. W studiu telewizji Polsat, mecz komentowała Karolina Szostak, której spektakularna metamorfoza nie przestaje zadziwiać jej fanów. Ponownie gwiazda wyglądała oszałamiająco i niezwykle elegancko. Wszystko z okazji tak podniosłego wydarzenia, jakim był finał Ligi Mistrzów.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#studio #lm #finał @psg @fcbayern #polsatsportpremium #⚽️⚽️⚽️ TYPUJEMY WYNIK

Post udostępniony przez Karolina Szostak - Official (@karolinaszostak)

Niesamowita stylizacja Szostak

Jeszcze kilka lat temu Karolina Szostak ważyła aż 30 kg więcej. Dziennikarka przeszła niesamowitą metamorfozę. Jak sama mówi, to zasługa postu doktor Ewy Dąbrowskiej, który opiera się diecie owocowo-warzywnej.

Podczas meczu Bayern-PSG, Szostak zaprezentowała się w studiu Polsatu w czarnej sukience z głębokim dekoltem. Gwiazda zawsze wygląda perfekcyjnie, jednak wczorajsza stylizacja była czymś absolutnie fenomenalnym. Klasa, elegancja i styl! Czarna mini i przepastny dekolt genialnie współgrały z metalicznymi szpilkami, które jeszcze bardziej wydłużyły szczupłe nogi Szostak. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#wydarzenia #polsat @polsatofficial #sport #news #selfie #mirrorpic

Post udostępniony przez Karolina Szostak - Official (@karolinaszostak)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!