Karolina Szostak, Viva! 5/2021
Fot. Filip Zwierzchowski/Das Agency
O tym się mówi!

Karolina Szostak już tak nie wygląda! Prezenterka zaszalała u fryzjera!

Postawiła na ostre cięcie!

Aleksandra Frankowska 10 marca 2021 11:27
Karolina Szostak, Viva! 5/2021
Fot. Filip Zwierzchowski/Das Agency

Karolina Szostak znana jest z zamiłowania do metamorfoz. Jej największą było zrzucenie nadmiernych kilogramów i nowa, szczupła sylwetka. Prezenterka tym razem zaskoczyła swoich fanów i pochwaliła się nową fryzurą – postawiła na ostre cięcie. Obcięła włosy o co najmniej 15 cm! Jak wygląda?

Karolina Szostak jest coraz chudsza

Prezenterka i dziennikarka telewizji Polsat przeszła w ostatnich latach ogromną metamorfozę. Po występie w Tańcu z Gwiazdami rozpoczęła walkę o szczupłą sylwetkę i udało jej się to aż za bardzo. Fani są często zaniepokojeni jej wyglądem, ponieważ chudnie w oczach. Karolina Szostak zgubiła aż 30 kilogramów, a wszystko to dzięki diecie Ewy Dąbrowskiej. 

Karolina Szostak obcięła włosy – jak wygląda?

Na swoim Instagramie Szostak pokazała zdjęcie po metamorfozie. Wiosna zachęciła ją do zmiany fryzury i obcięła włosy o 15 cm! Przemianę pokazała na relacji i nie kryła obaw. W końcu długie blond włosy od zawsze były jej znakiem rozpoznawczym.

Dzisiaj wielkie cięcie. Trochę się boję, bo mi się wydaje, że one wcale nie są takie długie i tu nie ma z czego obcinać.

W efekcie wygląda fenomenalnie i sama jest zachwycona zmianą, jaka zaszła w jej wyglądzie. Włosy sięgające do ramion odjęły jej lat. Nie cieniowała ich, wybrała proste, aczkolwiek radykalne cięcie. Jak Wam się podoba? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?