Karolina Szostak, Viva! 5/2021
Fot. Filip Zwierzchowski/Das Agency
O tym się mówi!

Karolina Szostak już tak nie wygląda! Prezenterka zaszalała u fryzjera!

Postawiła na ostre cięcie!

Aleksandra Frankowska 10 marca 2021 11:27
Karolina Szostak, Viva! 5/2021
Fot. Filip Zwierzchowski/Das Agency

Karolina Szostak znana jest z zamiłowania do metamorfoz. Jej największą było zrzucenie nadmiernych kilogramów i nowa, szczupła sylwetka. Prezenterka tym razem zaskoczyła swoich fanów i pochwaliła się nową fryzurą – postawiła na ostre cięcie. Obcięła włosy o co najmniej 15 cm! Jak wygląda?

Karolina Szostak jest coraz chudsza

Prezenterka i dziennikarka telewizji Polsat przeszła w ostatnich latach ogromną metamorfozę. Po występie w Tańcu z Gwiazdami rozpoczęła walkę o szczupłą sylwetkę i udało jej się to aż za bardzo. Fani są często zaniepokojeni jej wyglądem, ponieważ chudnie w oczach. Karolina Szostak zgubiła aż 30 kilogramów, a wszystko to dzięki diecie Ewy Dąbrowskiej. 

Karolina Szostak obcięła włosy – jak wygląda?

Na swoim Instagramie Szostak pokazała zdjęcie po metamorfozie. Wiosna zachęciła ją do zmiany fryzury i obcięła włosy o 15 cm! Przemianę pokazała na relacji i nie kryła obaw. W końcu długie blond włosy od zawsze były jej znakiem rozpoznawczym.

Dzisiaj wielkie cięcie. Trochę się boję, bo mi się wydaje, że one wcale nie są takie długie i tu nie ma z czego obcinać.

W efekcie wygląda fenomenalnie i sama jest zachwycona zmianą, jaka zaszła w jej wyglądzie. Włosy sięgające do ramion odjęły jej lat. Nie cieniowała ich, wybrała proste, aczkolwiek radykalne cięcie. Jak Wam się podoba? 

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.