Karolina Szostak, Viva! 5/2021
Fot. Filip Zwierzchowski/Das Agency
O tym się mówi!

Karolina Szostak już tak nie wygląda! Prezenterka zaszalała u fryzjera!

Postawiła na ostre cięcie!

Aleksandra Frankowska 10 marca 2021 11:27
Karolina Szostak, Viva! 5/2021
Fot. Filip Zwierzchowski/Das Agency

Karolina Szostak znana jest z zamiłowania do metamorfoz. Jej największą było zrzucenie nadmiernych kilogramów i nowa, szczupła sylwetka. Prezenterka tym razem zaskoczyła swoich fanów i pochwaliła się nową fryzurą – postawiła na ostre cięcie. Obcięła włosy o co najmniej 15 cm! Jak wygląda?

Karolina Szostak jest coraz chudsza

Prezenterka i dziennikarka telewizji Polsat przeszła w ostatnich latach ogromną metamorfozę. Po występie w Tańcu z Gwiazdami rozpoczęła walkę o szczupłą sylwetkę i udało jej się to aż za bardzo. Fani są często zaniepokojeni jej wyglądem, ponieważ chudnie w oczach. Karolina Szostak zgubiła aż 30 kilogramów, a wszystko to dzięki diecie Ewy Dąbrowskiej. 

Karolina Szostak obcięła włosy – jak wygląda?

Na swoim Instagramie Szostak pokazała zdjęcie po metamorfozie. Wiosna zachęciła ją do zmiany fryzury i obcięła włosy o 15 cm! Przemianę pokazała na relacji i nie kryła obaw. W końcu długie blond włosy od zawsze były jej znakiem rozpoznawczym.

Dzisiaj wielkie cięcie. Trochę się boję, bo mi się wydaje, że one wcale nie są takie długie i tu nie ma z czego obcinać.

W efekcie wygląda fenomenalnie i sama jest zachwycona zmianą, jaka zaszła w jej wyglądzie. Włosy sięgające do ramion odjęły jej lat. Nie cieniowała ich, wybrała proste, aczkolwiek radykalne cięcie. Jak Wam się podoba? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…