Karolina Szostak, Viva! 5/2021
Fot. Filip Zwierzchowski/Das Agency
Metamorfozy gwiazd

Karolina Szostak już tak nie wygląda!

Zdecydowała się na najmodniejsze cięcie sezonu!

Marta Cieplak 6 kwietnia 2021 13:30
Karolina Szostak, Viva! 5/2021
Fot. Filip Zwierzchowski/Das Agency

Karolina Szostak jest prezenterką telewizyjną od 20 lat! Ale niewiele osób wie i pamięta, że Karolina swoją  przygodę z kamerą rozpoczęła już z wieku 15 lat w programie 5-10-15, gdzie prowadziła Szortpress. Potem dostała się na staż do Teleexpressu, a potem trafiła do Polsatu, gdzie została prezenterką sportową. Przez lata była zresztą w redakcji sportowej jedyną kobietą! Teraz możemy podziwiać ją na antenie Polsat, Polsat Sport i Polsat Sport News.

Jak Karolina Szostak reaguje na swoje zdjęcia sprzed lat? Gwiazda przeszła dużą metamorfozę!

O dziennikarce zrobiło się wyjątkowo głośno w 2014 roku po występach w Tańcu z gwiazdami, kiedy można było po raz pierwszy zobaczyć jej zmienioną sylwetkę! Prezenterka schudła bowiem aż 30 kg i była to jedna z najbardziej spektakularnych metamorfoz w polskim show-biznesie. Karolina Szostak od lat jest wierna postowi dr Ewy Dąbrowskiej, do którego regularnie wraca. Gwiazda twierdzi, że dzięki tej metodzie nie tylko chudnie, ale też lepiej się czuje. Na ten temat napisała nawet książkę Moja spektakularna metamorfoza, a potem kolejne dwie – Mój spektakularny detoks oraz Moje spektakularne soki i koktajle. Dzięki tej metodzie oraz racjonalnemu sposobi odżywiania się na co dzień, Karolina Szostak wygląda teraz zjawiskowo! Choć jak sama przyznaje, zawsze siebie lubiła. Nawet w tym większym rozmiarze.

Karolina Szostak obcięła włosy na krótko - ma teraz boba

Teraz, z początkiem wiosny dziennikarka Polsatu poczuła, że ma potrzebę kolejnej zmiany w wyglądzie. Tym razem nie chodziło jednak o kolejną dietę, ale o... fryzurę!

Krótki bob to według @vogue.polska najmodniejsza fryzura sezonu #dziękuję @aleksandraoleczekhairstylist to był Twój spontaniczny pomysł, napisała pod zdjęciem opublikowanym przed świętami.

Włosy rzeczywiście zostały ścięte o kilka, jeśli nie kilkanaście centymetrów! Co ciekawe, okazało się, że nowe cięcie odmłodziło Karolinę Szostak, co podkreślają jej fani w komentarzach. Wszyscy są też zachwyceni efektem tej metamorfozy:

Ślicznie Pani wyglada w tej dlugości! Bardzo modzieńczo i stylowo

Pięknie 😍😘

Wyglądasz jak modelka

My też jesteśmy pod wrażeniem. Teraz czekamy, w jaki sposób Karolina Szostak będzie stylizować nową długość włosów i jakimi fryzurami nas jeszcze zaskoczy!

Karolina Szostak już tak nie wygląda! Prezenterka zaszalała u fryzjera!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…