Metamorfozy gwiazd - wiosna 2020
Fot. INSTAGRAM: @karolinaszostak @aneta_zajac_official @joannakoroniewska
METAMORFOZY GWIAZD

Karolina Szostak, Joanna Koroniewska, Aneta Zając — zobacz modne metamorfozy gwiazd!

Oto modne cięcia na wiosnę 2020!

Redakcja VIVA! 22 maja 2020 17:30
Metamorfozy gwiazd - wiosna 2020
Fot. INSTAGRAM: @karolinaszostak @aneta_zajac_official @joannakoroniewska

Liczne zachorowania na koronawirusa miały ogromny wpływ na nasze życie. Przez kilka tygodni centra handlowe były zamknięte, a wizyta u fryzjera niemożliwa. 18 maja prowadzono trzeci etap odmrażania gospodarki, a salony urody znowu są otwarte! Ta wiadomość z pewnością ucieszyła wiele gwiazd, ponieważ w social mediach hurtem zaczęły pojawiać się zdjęcia artystów po metamorfozach. Znane z polskiego show-biznesu osoby zdecydowały się na odświeżenie koloru, krótsze cięcia oraz spektakularne metamorfozy. W naszym zestawieniu nie zabrakło Anety Zając, Karoliny Szostak, a także Joanny Koroniewskiej. Na jakie zmiany tym razem postawiły gwiazdy? Poniżej więcej szczegółów!

Joanna Koroniewska

Aktorka znana z serialu M jak Miłość postanowiła odświeżyć swój kolor. Tym razem na jej głowie możemy zobaczyć klasyczny blond, który bardzo jej pasuje. Fryzura wygląda świetnie i idealnie komponuje się z jej karnacją.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska - Dowbor (@joannakoroniewska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska - Dowbor (@joannakoroniewska)

Aneta Zając

O artystce zrobiło się głośno w ostatnim czasie. Z powodu choroby tarczycy aktorka znana z serialu Pierwsze miłość przeszła na dietę. Już na początku 2020 można było zobaczyć efekty zdrowego trybu życia. Aneta schudła i ewidentnie ten look jej pasuje. Ostatnio postanowiła poeksperymentować z włosami i zdecydowała się na odświeżenie koloru i podcięcie końcówek. Jak Wam się podoba efekt po metamorfozie?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

Małgorzata Ohme

Na zmianę fryzury postawiła również dziennikarka Małgorzata Ohme. Wybrała się ona do lubianego wśród gwiazd fryzjera Kajetana Góry. Na jej włosach możemy zobaczyć świeży blond, jednak tym razem nie zaszalała z długością!

Modne cięcia włosów 2020
Fot. INSTAGRAM: @gosiaohme

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gosia Ohme (@gosiaohme)

Karolina Szostak

Dziennikarka sportowa przeszła chyba najbardziej spektakularną metamorfozę. Tym razem Karolina postanowił zainspirować się cięciem w stylu Jennifer Lopez. Na jej głowie obecnie można zobaczyć przepiękne loki, które do niej pasują. Myślicie, że taka fryzura stanie się hitem wiosny 2020? Karolina świetnie wygląda w nowym looku, a my jesteśmy na TAK!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karolina Szostak - Official (@karolinaszostak)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karolina Szostak - Official (@karolinaszostak)

Adam Nergal Darski

O swoją fryzurę po kwarantannie zadbał także Nergal. Piosenkarz na Instagramie opublikował zdjęcie z wizyty w salonie fryzjerskim. Artysta podciął włosy i dodatkowo skorzystał z zabiegów upiększających!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adam Nergal Darski (@nergal69)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adam Nergal Darski (@nergal69)

Wizyta u fryzjera podczas kwarantanny

Mimo znoszenia obostrzeń, w naszym kraju nadal przybywa chorych. Aby zachować bezpieczeństwo, zakłady fryzjerskie są zobowiązane zastosować wszelkie środki ostrożności. Jeśli to możliwe podczas zabiegów należy mieć maskę i chronić nos oraz usta. Na wizytę można zapisać się telefonicznie lub przez internet. Stanowiska oraz narzędzia na których pracuje stylista muszą być dokładnie zdezynfkowane po każdym kliencie, a zużyte jednorazowe przybory lądują w koszu. Do jakich jeszcze zasad należy się przystosować? Tutaj znajdziecie więcej szczegółów!  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.