Karolina Szostak, Viva! 5/2021
Fot. Filip Zwierzchowski/Das Agency
O tym się mówi

Karolina Szostak poddała się zabiegowi upiększającemu!

Nie należy on do przyjemnych!

Marta Cieplak 22 lipca 2021 13:30
Karolina Szostak, Viva! 5/2021
Fot. Filip Zwierzchowski/Das Agency

Karolina Szostak to najsłynniejsza dziennikarka w Polsce i autorka książek dotyczących detoksu, swojej spektakularnej metamorfozy i przepisów na zdrowe soki. Gwiazda jest przykładem, że jeśli tylko się chce i ma samozaparcie, można radykalnie odmienić swoją sylwetkę. Odkąd schudła stała się ikoną stylu i orędowniczką zdrowego stylu życia. Często pokazuje z jakich gotowych diet korzysta i na jakie decyduje się zabiegi, by jej fanki mogły korzystać z jej doświadczeń. Tym razem na Instagramie pokazała, w jaki sposób dba o skórę ciała. Nie należy on do przyjemnych!

Jak Karolina Szostak dba o figurę?

Karolina Szostak doskonale wie, że nawet najlepsza dieta to nie wszystko. Dlatego regularnie ćwiczy, a dodatkowo korzysta z profesjonalnych zabiegów, które gwarantują jej piękną, gładką i jędrną skórę. A to szczególnie ważne dla osób, które tak jak ona, schudły o kilka rozmiarów.

W tej chwili gwiazda Polsatu nie korzysta wcale z nowoczesnych technologii, ale z jednej z najstarszych metod dbania o skórę, czyli masażu bańką chińską. Polega on na próżniowym zasysaniu skóry i tkanki podskórnej poprzez przykładanie do skóry specjalnej gumowej bański chińskiej. Powstałe w niej podciśnienie i zassanie tkanek powoduje intensywne rozszerzenie naczyń krwionośnych i odpowiednie ukrwienie, co prowadzi do lepszego odżywienia tkanek, a to doskonale zapobiega tworzeniu się cellulitu i redukuje istniejący. Dodatkowo masaż taki przyspiesza przemianę materii i oczyszcza skórę z toksyn. Można wykonywać go seriach w gabinecie lub stosować taką metodę w domu (bańki chińskie można kupić przez internet).

Efekty są naprawdę spektakularne, ale trzeba wiedzieć, że taki masaż nie należy do przyjemnych. Na początku, przez pierwsze sesje, może być nawet bolesny i mogą pojawić się delikatne siniaki.

Potwierdza to sama Karolina Szostak podpisując hashtagiem: #trochebolialedajerade.

Zdecydowałybyście się na taką kurację modelującą? Czy wolicie bezbolesne procedury?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.