Karolina Sawka
Fot. Materiały prasowe
O tym się mówi!

Karolina Sawka grająca Nel w "W Pustyni i w Puszczy" już tak nie wygląda!

Co za metamorfoza! Ciemne włosy zamieniła na blond!

Aleksandra Frankowska 26 czerwca 2021 14:01
Karolina Sawka
Fot. Materiały prasowe

Lata temu Karolina Sawka wcieliła się w postać Nel Rawlison, w ekranizacji książki Sienkiewicza pt. W pustyni i w puszczy. Była wówczas małą dziewczynką. Czas mija, a Sawka znacząco się nie zmienia. Do tej pory zawsze towarzyszyły jej charakterystyczne ciemne włosy. Teraz zaskoczyła jednak fanów metamorfozą – na swoim Instagramie pokazała zdjęcie w blond włosach! Jak teraz wygląda Karolina Sawka?

Czytaj też: Zagrała Nel w ekranizacji W pustyni i w puszczy. Jak dziś wygląda życie Karoliny Sawki?

Karolina Sawka została blondynką

Konto instagramowe Karoliny Sawki cieszy się sporym zainteresowaniem, a liczba jej fanów wciąż rośnie. Tym razem młoda aktorka pokazała zdjęcie metamorfozy, którą przeszła. Sawka zrezygnowała ze swoich charakterystycznych ciemnych włosów i… pofarbowała je na blond! Fani są zachwyceni zmianą, chociaż byli przyzwyczajeni od zawsze do innego koloru.

Fani zaczęli porównywać ją nawet do Beyonce i Shakiry, ze względu na to, że zostawiła sobie ciemniejszy odrost.

Jak Wam się podoba ta metamorfoza? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.