Karolina Sawka
Fot. Materiały prasowe
O tym się mówi!

Karolina Sawka grająca Nel w "W Pustyni i w Puszczy" już tak nie wygląda!

Co za metamorfoza! Ciemne włosy zamieniła na blond!

Aleksandra Frankowska 26 czerwca 2021 14:01
Karolina Sawka
Fot. Materiały prasowe

Lata temu Karolina Sawka wcieliła się w postać Nel Rawlison, w ekranizacji książki Sienkiewicza pt. W pustyni i w puszczy. Była wówczas małą dziewczynką. Czas mija, a Sawka znacząco się nie zmienia. Do tej pory zawsze towarzyszyły jej charakterystyczne ciemne włosy. Teraz zaskoczyła jednak fanów metamorfozą – na swoim Instagramie pokazała zdjęcie w blond włosach! Jak teraz wygląda Karolina Sawka?

Czytaj też: Zagrała Nel w ekranizacji W pustyni i w puszczy. Jak dziś wygląda życie Karoliny Sawki?

Karolina Sawka została blondynką

Konto instagramowe Karoliny Sawki cieszy się sporym zainteresowaniem, a liczba jej fanów wciąż rośnie. Tym razem młoda aktorka pokazała zdjęcie metamorfozy, którą przeszła. Sawka zrezygnowała ze swoich charakterystycznych ciemnych włosów i… pofarbowała je na blond! Fani są zachwyceni zmianą, chociaż byli przyzwyczajeni od zawsze do innego koloru.

Fani zaczęli porównywać ją nawet do Beyonce i Shakiry, ze względu na to, że zostawiła sobie ciemniejszy odrost.

Jak Wam się podoba ta metamorfoza? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.