Karolina Sawka
Fot. Materiały prasowe
O tym się mówi!

Karolina Sawka grająca Nel w "W Pustyni i w Puszczy" już tak nie wygląda!

Co za metamorfoza! Ciemne włosy zamieniła na blond!

Aleksandra Frankowska 26 czerwca 2021 14:01
Karolina Sawka
Fot. Materiały prasowe

Lata temu Karolina Sawka wcieliła się w postać Nel Rawlison, w ekranizacji książki Sienkiewicza pt. W pustyni i w puszczy. Była wówczas małą dziewczynką. Czas mija, a Sawka znacząco się nie zmienia. Do tej pory zawsze towarzyszyły jej charakterystyczne ciemne włosy. Teraz zaskoczyła jednak fanów metamorfozą – na swoim Instagramie pokazała zdjęcie w blond włosach! Jak teraz wygląda Karolina Sawka?

Czytaj też: Zagrała Nel w ekranizacji W pustyni i w puszczy. Jak dziś wygląda życie Karoliny Sawki?

Karolina Sawka została blondynką

Konto instagramowe Karoliny Sawki cieszy się sporym zainteresowaniem, a liczba jej fanów wciąż rośnie. Tym razem młoda aktorka pokazała zdjęcie metamorfozy, którą przeszła. Sawka zrezygnowała ze swoich charakterystycznych ciemnych włosów i… pofarbowała je na blond! Fani są zachwyceni zmianą, chociaż byli przyzwyczajeni od zawsze do innego koloru.

Fani zaczęli porównywać ją nawet do Beyonce i Shakiry, ze względu na to, że zostawiła sobie ciemniejszy odrost.

Jak Wam się podoba ta metamorfoza? 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.