kurkova-w-trzeciej-ciazy-nago
Fot. Instagram@karolinakurkova
O tym się mówi

Karolina Kurkova pokazała na Instagramie odważne, nagie zdjęcie!

W ten sposób ogłosiła nowinę o trzeciej ciąży!

Redakcja VIVA! 17 grudnia 2020 12:30
kurkova-w-trzeciej-ciazy-nago
Fot. Instagram@karolinakurkova

36-letnia Karolina Kurkova ogłosiła właśnie fanom radosną nowinę publikując na Instagramie nagie zdjęcie z dużym, ciążowym brzuszkiem! Okazuje się, że już za kilka lub kilkanaście tygodni zostanie mamą po raz trzeci. Gwiazda nie podała kiedy ma wyznaczony termin porodu, ale jej brzuszek jest już naprawdę spory.

Karolina Kurkova w trzeciej ciąży

Musimy przyznać, że zdjęcie supermodelki jest zjawiskowe. I bardzo odważne. Gwiazda jest całkiem naga – jedynie zasłania dłońmi miejsca intymne. Tło jest białe, niemal prześwietlone przez naturalne światło, co sprawia że Kurkova wygląda na tej fotografii niczym anioł!

Do tego w oczy rzuca się nie tylko ciążowy brzuszek, ale też... nowa fryzura Karoliny Kurkovej. Zamiast włosów sięgających do połowy pleców ma teraz supermodnego long boba.

Pod postem pojawiły się tysiące komentarzy z gratulacjami! Warto przypomnieć, że Karolina Kurkova ma już dwójkę dzieci: 11-letniego Tobina Jacka i 5-letniego Noaha Lee. 

Na razie nie wiadomo, jakiej płci będzie trzecie dziecko supermodelki i jej męża, aktora Archiego Druryego, znanego z takich seriali jak Agenci NCIS i Nowojorscy gliniarze. Ale na pewno jak tylko maluch przyjdzie na świat, gwiazda podzieli się z fanami jego imieniem. Na razie trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.