kurkova-w-trzeciej-ciazy-nago
Fot. Instagram@karolinakurkova
O tym się mówi

Karolina Kurkova pokazała na Instagramie odważne, nagie zdjęcie!

W ten sposób ogłosiła nowinę o trzeciej ciąży!

Redakcja VIVA! 17 grudnia 2020 12:30
kurkova-w-trzeciej-ciazy-nago
Fot. Instagram@karolinakurkova

36-letnia Karolina Kurkova ogłosiła właśnie fanom radosną nowinę publikując na Instagramie nagie zdjęcie z dużym, ciążowym brzuszkiem! Okazuje się, że już za kilka lub kilkanaście tygodni zostanie mamą po raz trzeci. Gwiazda nie podała kiedy ma wyznaczony termin porodu, ale jej brzuszek jest już naprawdę spory.

Karolina Kurkova w trzeciej ciąży

Musimy przyznać, że zdjęcie supermodelki jest zjawiskowe. I bardzo odważne. Gwiazda jest całkiem naga – jedynie zasłania dłońmi miejsca intymne. Tło jest białe, niemal prześwietlone przez naturalne światło, co sprawia że Kurkova wygląda na tej fotografii niczym anioł!

Do tego w oczy rzuca się nie tylko ciążowy brzuszek, ale też... nowa fryzura Karoliny Kurkovej. Zamiast włosów sięgających do połowy pleców ma teraz supermodnego long boba.

Pod postem pojawiły się tysiące komentarzy z gratulacjami! Warto przypomnieć, że Karolina Kurkova ma już dwójkę dzieci: 11-letniego Tobina Jacka i 5-letniego Noaha Lee. 

Na razie nie wiadomo, jakiej płci będzie trzecie dziecko supermodelki i jej męża, aktora Archiego Druryego, znanego z takich seriali jak Agenci NCIS i Nowojorscy gliniarze. Ale na pewno jak tylko maluch przyjdzie na świat, gwiazda podzieli się z fanami jego imieniem. Na razie trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie. 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.