kurkova-w-trzeciej-ciazy-nago
Fot. Instagram@karolinakurkova
O tym się mówi

Karolina Kurkova pokazała na Instagramie odważne, nagie zdjęcie!

W ten sposób ogłosiła nowinę o trzeciej ciąży!

Redakcja VIVA! 17 grudnia 2020 12:30
kurkova-w-trzeciej-ciazy-nago
Fot. Instagram@karolinakurkova

36-letnia Karolina Kurkova ogłosiła właśnie fanom radosną nowinę publikując na Instagramie nagie zdjęcie z dużym, ciążowym brzuszkiem! Okazuje się, że już za kilka lub kilkanaście tygodni zostanie mamą po raz trzeci. Gwiazda nie podała kiedy ma wyznaczony termin porodu, ale jej brzuszek jest już naprawdę spory.

Karolina Kurkova w trzeciej ciąży

Musimy przyznać, że zdjęcie supermodelki jest zjawiskowe. I bardzo odważne. Gwiazda jest całkiem naga – jedynie zasłania dłońmi miejsca intymne. Tło jest białe, niemal prześwietlone przez naturalne światło, co sprawia że Kurkova wygląda na tej fotografii niczym anioł!

Do tego w oczy rzuca się nie tylko ciążowy brzuszek, ale też... nowa fryzura Karoliny Kurkovej. Zamiast włosów sięgających do połowy pleców ma teraz supermodnego long boba.

Pod postem pojawiły się tysiące komentarzy z gratulacjami! Warto przypomnieć, że Karolina Kurkova ma już dwójkę dzieci: 11-letniego Tobina Jacka i 5-letniego Noaha Lee. 

Na razie nie wiadomo, jakiej płci będzie trzecie dziecko supermodelki i jej męża, aktora Archiego Druryego, znanego z takich seriali jak Agenci NCIS i Nowojorscy gliniarze. Ale na pewno jak tylko maluch przyjdzie na świat, gwiazda podzieli się z fanami jego imieniem. Na razie trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…